Wpis z mikrobloga

@mister_pink no #!$%@? koledze budowlańcy tak odwalili, że kuchnia jak była szeroka na 170cm tak teraz jest 156cm. Tak, mieszka w bloku.
A wystarczyło tynk skuć i na nowo dać to teraz każdy płytami robi.
  • Odpowiedz
@mister_pink: zakładaając, że mieszkanie ma 400mb ścian, a montaż płyt gk zabiera z powierzchni 2cm tracimy 8m2. 8m2 razy cena za metr mieszkania i masz ile kasy stracisz.
( )

  • Odpowiedz
@gorfobrut: ciekawe gdzie takie mieszkania sprzedają? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zakładając, że mieszkanie ma 400 mb ścian oraz że mieszkanie składa się z samych pokoi 10m x 10m (czyli całkiem sporych xD), to wychodziłoby na to, iż w takim mieszkaniu musi być 10 takich pokoi ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
@gorfobrut 400 metrów to np. 10 kwadratowych pomieszczeń 10x10 czyli malutkie mieszkanko o powierzchni 1000m2. Nawet uwzględniając że to nie są kwadratowe pomieszczenia tylko prostokątne to niech będzie coś w okolicach 700m2 - "na biednego nie trafiło";)
  • Odpowiedz
@kszyhoop: @Marcinnx:
Rzeczywiście przegiąłem z wielkością mieszkania xD

Ale warto przeliczyć ile będzie kosztowało zmniejszenie powierzchni dla całego mieszkania.
P.s.
Nie mam nic do płyt gk. Tak tylko piszę( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@albatroszippa1998: #!$%@?, co ludzie mieli w baniach z tą boazerią... Ostatnio oglądałem mieszkanie z lat 70tych (bo było tanie :D) i boazeria była w każdym jednym pomieszczeniu. Nawet #!$%@? drzwi do każdego z pomieszczeń były #!$%@? boazerią. Ale #!$%@? musi być dla takiego drzewa skończyć w tak marny sposób, już lepiej być przerobionym na srajtaśmę.
  • Odpowiedz