Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dla wygłodniałych Mirkowych byznesmenów mam darmowe programu graficzne, z których możecie korzystać we własnych firmach. Każdy kto prowadzić biznes związany w jakiś sposób z działaniami w sieci wie jak ciężko przyciągnąć uwagę klientów. Warto tutaj ogarnąć podstawy grafiki i robić fajne banery. Nie polegajcie tylko na grafikach. Czasem można sporo zaoszczędzić i nie trzeba mieć jakiś supermocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Link do artykułu

#biznes #wlasnafirma #dzialalnoscgospodarcza #socialmediacribs #socialmedia #marketing #marketinginternetowy
  • 23
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (17)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @NoKappaSoldier73 @rissah @wyestymowany @cezary_baryka_bryka @jozwa-maryn @kaziu12 @boguslaw-de-cubalibre @Luczexx @spiral @Nerlo @Garet_ @astakos @ppawel @SkautDesign @jakubz @Graner @rgalka
Skąd takie info?


@oscar_rak: tak było z 10 lat temu, gdy ludzie zmieniali MS Office na OpenOffice i Windowsa na Linuxa. Info z for internetowych, nie wiem ile w tym prawdy i jak jest teraz, ale wtedy było o tym głośno.

Na pewno czepiaja się jak na fakturze masz cenę 0.00 zł, więc nie zdziwię się że o programy też :)
To że jest darmowy nie oznacza że bezwartościowy - chyba
@oscar_rak: bardzo przydatny artykuł. A możesz polecić coś dla laika do tworzenia animowanych grafik/tekstów/prezentacji (nie wiem jak się takie coś nazywa, chodzi o ładne teksty i proste kształty, które pojawiają się i przesuwają, tak żeby można je użyć np. w filmiku na youtube)?
@oscar_rak: rozbijamy się znów o wiele rzeczy, to że coś jest darmowe nie znaczy, że jest dobre wychodzą później ciekawostki jak ktoś sobie sam bez jakiejkolwiek wiedzy przygotowuje grafiki i elementy marki.
@nyszom: Tutaj dla Ciebie do animacji. Niestety darmowych nie ma za bardzo fajnych Link
@Wychwalany: Ciekawy temat nie powiem. Do sprawdzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sorasill: Odnoszę wrażenie, że oddałbyś wszystko profesjonalistą. Ja daję narzędzia, z których można skorzystać, ale nie trzeba. Uważam, że dobrze mieć zawsze alternatywę. Najlepszym przykładem jest dla mnie współpraca z programistami. Gdzie jak oddawałem to "profesjonaliście" to na głupie zmiany
@oscar_rak: zaskoczę Cię, tak działa świat. Ja popieram żeby ludzie sobie sami robili, to co chcą, nie o tym pisałem wyżej. Doceniam bardzo jeśli przedsiębiorca potrafi sobie ogarnąć kanały promocji. Tylko żeby nie skakali wyżej niż potrafią w niektórych momentach, bo same procesy moga ich zaskoczyć, tylko tyle.