Wpis z mikrobloga

Wołam zainteresowanych (63) z listy NBABombs
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @appylan @Apollo_Vermouth @kosteq64 @okim @keikam @michal015 @Rosderf @JahMuffin @l3chu @piesimocz @parooow @AveNergal @iAmTS @zojmers @nikogo_nie_ma_w_domu @Destu @xDOlejxD @jagto89 @Daramek @MechanicznyBanan
Nawet mi ich nie żal za przepłacenie TT


@Apollo_Vermouth: To. Ale lebron chciał lebron dostał.

Deal jak najbardziej spoko dla obu ekip imo, z tym że nie jestem pewien czy boston z kyriem będzie grał tak dobrze jak z thomasem, pasował mi tam po prostu.
@Apollo_Vermouth: @appylan: Na pewno Boston aż tyle teraz na tym zyska? właściwie, co da Kyrie czego nie dał Thomas w poprzednim sezonie? tak naprawdę jedynym (bardzo poważnym) mankamentem była gra w obronie Lorda, czego Kyrie nie przyniesie ze sobą. Bardziej jaram się w perspektywie tego, że Kyrie dalej ma 25 lat i dalej będzie w prime kiedy w prime będą wchodzić Brown i Tatum + nie #!$%@? za szybko bo
@parooow: no dokładnie, przyszłość zyskają. Zależy też, kogo będą musieli dołożyć. Picku Danny chyba nie doda w i tak już mocnej ofercie. Pewnie Jae znowu będzie grany. On pewnie ma więcej plotek ze swoim udziałem, niż dredów.
@Apollo_Vermouth: no dokładnie, ale pisałeś, że z miejsca stanął się faworytem obok GSW, a w sumie aż tyle TERAZ ten transfer by nie dał chyba, choć oczywiście jestem fanem patrząc na przyszłość

@appylan: myślę, że Jea będzie rozsądny z perspektywy i Celtics (minuty dla młodych) i Cavs (bardzo bardzo bardzo dobry fit pod Lebrona), ale wg Trade Machine to dalej mało, Boston nie ma wielu kontraktów teraz które by pasowały
@parooow: uznajmy ze roszady w dwóch najlepszych zespołach wschodu nie działają strachliwie na GSW które nadal jest faworytem. Ale obecny deal, jesli Woj mówi to znaczy ze jest coś na rzeczy, moim zdaniem wysuwa Boston przed CAVS, obojętnie jak wielki jest Bron.
SORSYS

Boston center Ante Zizic also expected to be part of a potential Cleveland deal for Kyrie Irving, league sources tell ESPN.

ajjj szkoda troszkę Zizica
Wgl
-bonć kajri irwing super pan koszykasz
-zarabiaj hajs, graj z najlepszym zawodnikiem na świecie
-w sumie to nawet wierzysz ze ziemia jet płaska i masz na to wywalone
-dostań kupę hajsu od 2k za reklamę okładki
-obraź się na Le Brone bo tak, bo nie jestem liderem
-rządasz wymiany bo możesz, rozwalasz skład za który Lillard by się dał pokroić
-idziesz do zespołu gdzie gra kolektyw a ty będziesz tym ważnym
źródło: comment_SHJkV56q12e9w67vxFJMdDckCpAfITyN.jpg
Swoją drogą, śmieszy mnie zachowanie fanbase'u Celtics "o nie Thomas zrobił tyle dla Celtics, Irving to jest to samo, po co ta wymiana". Po pierwsze to jest biznes, po drugie Thomas nie jest wart pieniędzy które zarobi za rok, po trzecie Kyrie to magnes dla innych FA (mrugaokiemdoanthonegodavisa), po czwarte to Thomas powinien dziękować Celtics, za to, że ci dali mu szansą grać w S5 i grać w takim systemie dzięki któremu