Wpis z mikrobloga

  • 397
Ogromny, wielopiętrowy supermarket w USA. Szef przyjmuje do pracy nowego sprzedawcę, dając mu jeden dzień okresu próbnego żeby go przetestować. Pod koniec dnia pracy wzywa szef nowego sprzedawcę do biura:
- No, ile pan zrobił dziś transakcji? - pyta sprzedawcę.
- Jedną, szefie.

- Co? Jedną?! Nasi sprzedawcy mają średnio od sześćdziesięciu do siedemdziesięciu transakcji w ciągu dnia! Co pan robił przez cały dzień? A właściwie to ile pan utargował?
- 600zł.

Szefa zatkało.
- Na Boga, co pan sprzedał?!
- No, na początku sprzedałem EU4
- EU4? Za 600 zł?

- Potem przekonałem klienta, że bez common sense i Art of War się nie obejdzie. Następnie powiedziałem, że powinien wziąć jeszcze skórki i eventy dla Bizancjum. Sprzedałem mu trzy kolejne dodatki: Res Publica, Cossacs i Rights of Man. Wdaliśmy się w rozmowę. Spytałem gdzie będzie grać. Powiedział, że w domu, gdzie ma dobre glosniki. W związku z tym sprzedałem mu jeszcze Ultimate Music Pack i The Rus Awakening, bo dużo fajnej muzyki tam jest. Powiedziałem mu też, że skoro ma pakiet muzyki dla Rosji, to niech jeszcze dokupi Immersion pack, no i kupił Third Rome. Spytałem go, jak zamierza kolonizować i wydusiłem z niego, że warto jeszcze dokupić El Dorado i Conquest of Paradise. Przypomniałem mu też, że bez Wealth of Nations to nie ma co grać. I do Mandate of Heaven, żeby miał cały pakiet już.

- I wszystko to sprzedał pan człowiekowi, który przyszedł sobie kupić EU4?!

- Nieee. On przyszedł z zamiarem kupienia jakiegoś taniego indyka na wieczór, to zaproponowałem, żeby dorzucił 10zl i kupił Europkę...


#heheszki #paradox #gry #eu4 i w zasadzie #ck2
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Movet kiedyś za 100 zł była gra a po roku dodatek do niej za 6 dyszek

Teraz k---a miliard dlc jak siodło dla konia w grze gdzie nie ma koni więc musisz dokupić też dlc koń.pack itd, albo czekać 3 lata na edycję GOTY za 100 zł.
  • Odpowiedz
@Movet: Stellaris od Paradoxu też zaczyna być skarbonką, ale powolutku, bo to nowsza produkcja. Mi to nie przeszkadza, bo gierca potężna.
  • Odpowiedz
@xepu:
Ogromny, wielopiętrowy supermarket w USA. Szef przyjmuje do pracy nowego sprzedawcę, dając mu jeden dzień okresu próbnego żeby go przetestować. Pod koniec dnia pracy wzywa szef nowego sprzedawcę do biura:
- No, ile pan zrobił dziś transakcji? - pyta sprzedawcę.
- Jedną, szefie.

- Co? Jedną?! Nasi sprzedawcy mają średnio od sześćdziesięciu do siedemdziesięciu transakcji w ciągu dnia! Co pan robił przez cały dzień? A właściwie to ile
  • Odpowiedz