Wpis z mikrobloga

32780,28 - 14,21 = 32766,07

Po dwudniowej przerwie nareszcie upragnione bieganie. Wczoraj nic z biegania nie wyszło - główne buty po sobocie nadal były mokrusieńkie, rezerwowe w nocy oszczał kot (nie wiadomo czy uda się odratować, tak cuchną), a jakoś o 5 rano nie chciało mi się szukać w piwnicy lidlowych paści - "kapci ostatniej szansy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyleciałem dziś późno - o 5:30... niedobrze, coś nie mogę się skutecznie przestawić na wczesne wstawanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale biegło się fajnie - z górki nadgoniłem tempo i potem nawet wracając udało mi się je w miarę podtrzymać. I było super aż do 11,5km gdzie się jak idiota potknąłem o krawężnik i koncertowo wypier* prosto na asfalt. Łokieć zdarty solidnie, nadgarstki nieco przeszorowane, kolano lekko oberwało... Z planowanego dodatkowego kilometra zrezygnowałem i poleciałem prosto do domu. Dobrze że apteczka solidnie wyposażona - woda utleniona, octanisept i oxycort w akcji i jakoś to będzie. Żona już nawet nie komentowała tylko westchnęła...
Jutro znowu przerwa, od czwartku biorę się do roboty ()

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow
Pobierz enron - 32780,28 - 14,21 = 32766,07

Po dwudniowej przerwie nareszcie upragnione bieg...
źródło: comment_X6UXLiioSeKetvK8DC01agkKbk3blLRD.jpg
  • 10
@BenzoesanSodu: w sumie jak policzyć to dopiero trzecia czy czwarta w mojej "karierze", więc i tak spoko jest ;)
Zobaczymy jak się to będzie zachowywało dzisiaj wieczorem przy squashu...
@thatguy93: serio, kup sobie tę najprostszą "nerkę" z decathlona. Doskonale się sprawuje, wytrzymała, nawet nieco chroni przed wodą... no i w ogóle nie czuć że masz telefon, ostatnio mało się z nią nie wpakowałem do wanny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@enron: biegałem z taką bez zapięcia tylko wsuwne kieszonki i mi wlasnie z niej telefon wypadł i od tego czasu biegam z telefonem w ręku () mam nerke z asicsa tez fajna wygodna i lekka ale zawsze jak z czyms biegam dookoła pasa do mam w głowie dyskomfort, że coś się rozepnie, wypadnie.... rozumiesz.
@thatguy93: piszę o takim prymitywnym modelu: https://www.decathlon.pl/saszetka-na-smartfon-id_8297581.html
Od ponad roku biegam z tym niemal codziennie (i po każdym biegu piorę), w różnych warunkach - nigdy mnie nie zawiodło :) Ludzie piszą, że kiepskie bo nie trzyma ustawionej długości paska - a ja na to po prostu w drugi dzień po zakupie ustawiłem i zawiązałem supeł, trzyma się do dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ma dobry zamek, czego