Wpis z mikrobloga

@wojtek9214: No właśnie to mnie zastanawia czy to on ich prowokuje do tego, żeby się nie ruszali tym stapnieciem czy to jednak jakąś taktyka, bo już któryś bramkarz zostaje na środku przy jego karnym, a to bez sensu bo on się patrzy na bramkarza i nigdy nie strzela w środek
  • Odpowiedz
@angeldelamuerte: Nagła zmiana tempa nabiegu do piłki. W tym momencie bramkarz przerzuci ciężar ciała na nogę prawą lub lewą( w zależności który róg wybrał) Lewy widzi to, bo cały czas obserwuje bramkarza i wtedy oddaje strzał w przeciwny róg. Jeżeli bramkarz twardo stoi na lini, wtedy pozostaje silny strzał w róg bramki jak w tym przypadku. Bramkarz nie ma szans wybronienia tego.
  • Odpowiedz
@Tomahawk: Widziałem nie raz, teraz też kilka sobie odświeżyłem. Po pierwsze sporo bramkarzy skacze na obie nogi i nie widać przeniesienia ciężaru. Po drugie jeśli już, to takie przeniesienie ciężaru następuje, to zazwyczaj w chwili kopnięcia, więc piłkarz nie jest w stanie w końcowej fazie strzału zmienić decyzji.
Nie rób z niego boga. ;)
  • Odpowiedz
xD

Sam to wymyśliłeś?

Co za brednie (całym szacunkiem do Lewnadowskiego).


@DivineDevil: Lol, człowieku, przecież @Tomahawk ma rację.

Po pierwsze sporo bramkarzy skacze na obie nogi i nie widać przeniesienia ciężaru

Widać, jeżeli się strzela karne na dwa tempa, tak jak Lewy i obserwuje bramkarza.

Po drugie jeśli już, to takie przeniesienie ciężaru następuje, to zazwyczaj w chwili kopnięcia

Nie w chwili kopnięcia, tylko w chwili, kiedy Lewy robi ten przydługi
Hoob - > xD
Sam to wymyśliłeś?
Co za brednie (całym szacunkiem do Lewnadowskiego).

...
  • Odpowiedz
@Hoob Musiałeś cofnąć się prawie o rok, żeby poprzeć swoją hipotezę? XD Napisałem "zazwyczaj", oczywiście że tutaj bramkarz się położył, poogladaj sobie ostatnie jego gole i znajdź różnicę.
  • Odpowiedz
Musiałeś cofnąć się prawie o rok, żeby poprzeć swoją hipotezę? XD


@DivineDevil: W ogóle nie musiałem się cofać - przedstawiłem dowód, powyżej dość dokładnie go opisałem. Jeżeli dalej tego nie rozumiesz, to albo trollujesz, albo idziesz w zaparte, albo masz jakieś problemy z przyswajaniem wiedzy, ale tego nie rozwiążemy na mirko.
  • Odpowiedz