Wpis z mikrobloga

Mireczki z #cebulaonline,

Z GearBest ogłoszenie oraz zapowiadany kupon na #xiaomi #mi6 z okazji #srodadzienkupona:

GearBest wprowadził dzisiaj przesyłkę Priority Line dla produktów z magazynu HK-2. Przesyłki mają być dostarczane w podobny sposób jak Priority Line z Chin - kurier DPD do Polski. Priority Line z chińskiego magazynu znacznie zmniejsza ryzyko dodatkowych opłat celno-skarbowych. Jeżeli przesyłki będą rzeczywiście dostarczane w identyczny sposób jak dotychczasowe Priority Line to jest to bardzo dobra wiadomość. Zalecamy jednak wstrzymać się z twierdzeniami, że ta przesyłka na pewno pozwala ominąć VAT. Jest nowa, dlatego nie mieliśmy okazji jej przetestować, a wszyscy wiemy jak Chińczycy lubią mijać się z prawdą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


Przechodzimy do promocji, więc zaczynamy od najlepszego kuponu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

LINK - Xiaomi Mi6 6/64GB za $379.99 <-- Rekomendujemy wybranie przesyłki Priority Line

Kod kuponu: CebulaPirzuMi6


Prosimy o niekopiowanie powyższego kuponu na grupy facebookowe czy fora. Kupony z tagu #srodadzienkupona są generowane specjalnie dla użytkowników Wykopu. Nawet my ich nie zamieszczamy na naszej stronie.

reszta promocji z #gearbest

LINK - Szczoteczka SARMOCARE S100 Sonic Electric Toothbrush za $14.99

LINK - Szczoteczka elektryczna Xiaomi DDYS01SKS Sonic Electric Toothbrush za $42.99

LINK - Xiaomi Mi Max 2 GLOBAL VERSION 4GB RAM 64GB ROM za $249.99

na #banggood dzisiaj promocje na sprzęt od #xiaomi i zaczynamy od słuchawek do Xiaomi Mi 6 czy Mi Max 2:

LINK - Słuchawki Xiaomi Active Noise Canceling USB Type-C Hybrid Driver za $50.39 (cena prawie taka sama jak na GearBest, więc wybór sklepu zależy już od własnych preferencji)

LINK - Słuchawki Xiaomi Piston Basic Edition za $3.89

LINK - Słuchawki Xiaomi Piston Air Capsule za $12.79

LINK - Słuchawki Xiaomi Hybrid Dual Drivers za $14.88

LINK - Xiaomi Hybrid Pro Three Drivers Graphene za $19.49

LINK - Słuchawki bluetooth Xiaomi Mi SPORT za $21.59

LINK - Głośnik bluetooth Xiaomi Aluminium Alloy za $9.99

LINK - Słuchawka bluetooth Xiaomi Youth Version za $10.39

LINK - Głośnik Xiaomi 1200mAh Black Square Portable Wireless Bluetooth 4.0 Speaker za $17.59

Chcesz na bieżąco dostawać powiadomienia o promocjach?
Zobacz nasz drugi tag cebulaonlinelive.

Linki bezpośrednie:


--
Możesz nas śledzić na:
FACEBOOK
TWITTER
tagu #cebulaonline lub naszym profilu na Wykop.pl
Zapisz się na listę powiadomień, zatwierdzając popup na naszej stronie
cebulaonline - Mireczki z #cebulaonline,

Z GearBest ogłoszenie oraz zapowiadany ku...

źródło: comment_Yum10YLG0c3BWd4A3J1eLssfoxzY4MOo.jpg

Pobierz
  • 89
Wołam zainteresowanych (619) z list CebuloWołaj, cebulaonline, srodadzienkupona
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @cebula_online @ChineseMobilePhones @#!$%@? @Mollo @Pijokot @vwolfi @Pjotsze @PurpleHaze @downinthedumps @KrystianEuropejski @masterhak2 @Mato @aukolb @dindon1234 @paciks @ptaaq @Frexor @ktosilla @hoop @matiwoj11