Wpis z mikrobloga

Premier Słowacji: przyszłość jest z rdzeniem EU, nie z eurosceptycznym wschodem.
ZNALEZISKO: https://www.wykop.pl/link/3874631/premier-slowacji-przyszlosc-jest-z-rdzeniem-eu-nie-z-eurosceptycznym-wschodem/

Słowacja powinna być częścią głęboko zintegrowanego 'rdzenia' UE kierowanego przez Niemcy i Francję oświadczył premier Ficko, dystansując się od wschodnioeuropejskich państw. "I am very much interested in regional cooperation within the Visegrad Four but Slovakia's vital interest is the EU"

#polska #europa #polityka #bekazpisu #dobrazmiana #mikroreklama #neuropa
pk347 - Premier Słowacji: przyszłość jest z rdzeniem EU, nie z eurosceptycznym wschod...

źródło: comment_1vstegtEJai3WLHks0lHROy0yw54K7dl.jpg

Pobierz
  • 31
Wołam zainteresowanych (172) z list Antykomunistyczna!, Nie ma żadnej neuropy.
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @pk347 @szarzujacyzajaczek @tomyclik @raf124 @JanuszKek @adam2a @k1fl0w @Xianist @falszywy_prosty_pasek @havermeyer @chanelzeg @Lipathor @prawa_reka_sorosa @Wotto @32andu @PabloFBK @zirytowana_plaszczka @Greg36 @Kempes @Lukardio
@pk347: Już pisałem, że nawet z Schengen chcieliby nas wyprowadzić, ale jestem optymistą i myślę, że po obniżeniu wieku emerytalnego gospodarka "#!$%@?" i skończy się Karakanowi śmieszkowanie. :))
I bardzo dobrze


@Zawsze_Jest_Pora: Uzasadnij chęć pozostania w Unii drugiej prędkości lub Polexitu. Nie jesteś w stanie. Ja nie twierdzę, że już dziś powinniśmy mieć €, ale dobrze byłoby się do jego wprowadzenia rzetelnie przygotowywać i mieć je w planach.