Wpis z mikrobloga

Witam, tu #chinskiekody i kilka promocji na telefony i inne produkty:

Gearbest:
Smartwatch Xiaomi Huami AMAZFIT w cenie 63,49$ z kodem AMTCH (bez refa)
Drewniana podkładka pod myszkę Xiaomi w cenie 16,99$ z kodem MIMOUSEPAD1 (bez refa)
Xiaomi Powerbank 2 - 10000 mAh Ultra-thin w cenie 15,99$ (bez refa)
Transmiter DJI do drona Spark Mini w cenie 128,99$ z kodem DJITIT (bez refa)
Xiaomi Mi5S Plus 4/64 GB różowo-złoty w cenie 299,99$ z kodem SPlus4G (bez refa)
Xiaomi Mi6 6/64 GB czarny w cenie 409,00$ z kodem XIAOMIMI677 (bez refa) Wysyłka Priority Line - mniejsza szansa na VAT. Promocja dotyczy nowych użytkowników przy płatności PayPalem.
Xiaomi Mi6 6/128 GB ceramiczny w cenie 478,99$ (bez refa)
Elektryczna hulajnoga Xiaomi M365 w cenie 379,99$ z kodem Gbxmste (bez refa) - wysyłka magazyn CN - Priority LIne
Elektryczna hulajnoga Xiaomi M365 w cenie 379,99$ z kodem XMYY123 (bez refa) Wysyłka z magazynu HK - pociągiem i też zmniejsza ryzyko cła i VATu
Automatyczny, elektryczny jeździk Xiaomi Ninebot Plus w cenie 689,99$(bez refa)

Banggood:
Xiaomi Redmi Note 4X 4/64GB błękitny w cenie 173,99$ z kodem 8BGESRN4X64 (bez refa)
ONEPLUS 5 6/64GB w cenie 440,09$ z kodem 8GBESOP564 (bez refa)
Smart Watch Zeblaze Vibe 2 w cenie 10,99$ (bez refa)
Dron składany Eachine E50 w cenie 28,99$ (bez refa)

Tomtop:
Kamera DVR Xiaomi Xiaoyi w cenie 39,99$ (bez refa)
Xiaomi Mi5S Plus 6/128 GB w cenie 379,99$ (bez refa)

Cafago:
Okulary VR 3D Xiaomi w cenie 9,99$ z kodem WZPA3839 (bez refa)

_____________________________
Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

W przypadku produktów z magazynu CN w Gearbest - warto wybrać przesyłkę Priority Line - minimalne szanse na VAT i dodatkowe opłaty. Przy zamówieniu w Banggood warto wybrać wysyłkę Priority Direct Mail - także zmniejsza szanse na VAT.

Informacje o nas:
Obserwuj nas na Facebooku
Strona ChinskieKody
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Telefony Xiaomi w Banggood i w Gearbest
Odkurzacze automatyczne iLife
Informacje na temat zwrotów z Cashback

Link bezpośrednie:


#xiaomi #gearbest #banggood #tomtop #cafago #kodyrabatowe #kupony
Pobierz rybakfischermann - Witam, tu #chinskiekody i kilka promocji na telefony i inne produk...
źródło: comment_Cm3EwkCVYS4W1DF2k1JQNTnkaxS5cQrk.jpg
  • 12
Wołam zainteresowanych (119) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @brudny @zales13 @Cock_Inside @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @Dowluk @MikeR @emqu16 @Tr0jan @MortenH @lastek @