Wpis z mikrobloga

@bedek91: @xddxdxdd:
I siedzi taki staruszek, nie ogarnia co sie dzieje na drodze, nie ma dostatecznie szybkich reakcji z racji wieku. Proszę, zagrożenie to mało powiedziane. Znając życie to jeszcze z racji wieku ma się za króla szos... Już nie mówiąc, że zdjęcie zrobione w Warszawie, gdzie poziom kultury taksówkarzy jest na tak niskim poziome, że nawet szkoda strzępić ryjka.
@bedek91: ostatnio zamówiłem taksówkę w nocy na Ulicę X 1 to przyjechał jakiś stary Mercedes jebiący PRLowskim mieszkaniem ze starym kierowcą. Przy moim bloku chciał skręcić w lewo na inna Ulicę Y, potem się kłócił, że tam gdzie skręca w prawo (gdzie go pokierowałem prawidłowo) to jest Ulica X 2 a nie Ulica X 1. Co trzeba mieć w głowie żeby najpierw nie wiedzieć gdzie jest moja ulica a za chwilę
Ja kiedys we wrocku trafiłem na dziadka co Fiatem 125p jeździ (było o nim głośno na necie) Mówie sobie fajnie bedzie się przejechać... Dajcie spokój 2 razy złamał przepisy (podejrzewam że jazda na pamięć) i wymusił pierwszeństwo prawie doprowadzając do kolizji xdxd trasa to 3,5 km