Wpis z mikrobloga

Witam, tu #chinskiekody, dzisiaj zaczynamy od Gearbest:

Silikonowy organizer kabli Orico w cenie 0,99$ z kodem PRICG (bez refa)
Dron AirSelfie E03 w cenie 191,99$ z kodem AirSelfie1 (bez refa)
Elektryczna hulajnoga Xiaomi (Youth Edition) w cenie 370,02$ z kodem OUT12OFF (bez refa)
Xiaomi Mi Max 2 4/64 GB w cenie 239,99$ z kodem max2gb (bez refa)
OnePlus 5 6/64GB w cenie 469,99$ z kodem Plus5Phablet (bez refa)
Xiaomi Mi6 6/128 GB ceramiczny w cenie 479,99$ z kodem MI6CER (bez refa)
i na koniec najlepsze:
Xiaomi Mi6 6/128 GB czarny w cenie 408$ z kodem GBM6128 (bez refa) - start godzina 14:00 (20:00 czasu pekińskiego, więc do niego synchronizujcie zegarki), w promocji tylko 50 sztuk.

Banggood:
Kamera do monitoringu Xiaomi MIjia Dafang w cenie 29,99$ (bez refa)
Laptop Xiaomi Air 12 4/128GB - w cenie 499,99$ (bez refa)
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot w cenie 315,99$ z kodem xmro20 (bez refa)

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

W przypadku produktów z magazynu CN w Gearbest - warto wybrać przesyłkę Priority Line - minimalne szanse na VAT i dodatkowe opłaty. Przy zamówieniu w Banggood warto wybrać wysyłkę Priority Direct Mail - także zmniejsza szanse na VAT.

Informacje o nas:
Obserwuj nas na Facebooku
Strona ChinskieKody
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Telefony Xiaomi w Banggood i w Gearbest
Odkurzacze automatyczne iLife
Informacje na temat zwrotów z Cashback

Link bezpośrednie:


#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony
Pobierz rybakfischermann - Witam, tu #chinskiekody, dzisiaj zaczynamy od Gearbest:
 
Siliko...
źródło: comment_JrNR03acJZbnmOSM8SMxgWcWWPbub3Yg.jpg
  • 7
Wołam zainteresowanych (118) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @brudny @zales13 @Cock_Inside @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @Dowluk @MikeR @emqu16 @Tr0jan @MortenH @lastek @
@felek007: bez refa - przechodząc przez ten link autor zestawienia nie otrzyma prowizji za polecenie Ciebie jako kupującego

W praktyce jeżeli wejdziesz w jakikolwiek link od autora - to chiński sklep i tak bodajże na miesiąc zapamięta że jesteś z polecenia od niego i potem jak wejdziesz w link bez refa to i tak otrzyma prowizje

W praktyce internet zalany jest linkami referencyjnymi i już zapewne zapisany jesteś pod kogoś referencje.