Wpis z mikrobloga

#fpl Dzisiaj przybyło aktywności w tagu, co bardzo mnie cieszy. Trzy sprawy:

1. Wrzucam swoją wersję po ostatnich modyfikacjach - chciałbym zmieścić tam Mane lub Salaha ale nie mam jak, a KdB i Alli muszą zostać.
2. Przypominam, że zapisy są w tamtym wpisie
3. Jeśli ktoś jest zielony i nie wie jak podzielić budżet na obronę, pomoc i atak to tutaj znajdzie propozycję.
parachutes - #fpl Dzisiaj przybyło aktywności w tagu, co bardzo mnie cieszy. Trzy spr...

źródło: comment_9YuhVOArsnYDiWK9qCavJ0oHFD1zblJ3.jpg

Pobierz
  • 8
@parachutes: Ja jeszcze dodam, że budując skład warto na początek dodać do niego 4 koazków o wartości około 10 mln, którzy są mniej więcej gwarancją punktów i wokół nich budować resztę składu.
@parachutes: Dopóki nie rozwiąże dylematu Kane vs. Mane, Ali, KDB nie mam co budować całego składu :D
Lukaku wydaje się dla mnie naturalnym wyborem na kapitana w pierwszych kolejkach i nie wiem czy Kane za 12,5 to must have.

Ja bym osobiscie wymienił kogoś z pomocy na Toma Carrolla. No i ja już nie zaufam Redmondowi :D zawsze mnie rozczarowywał w fpl.
nie wiem czy Kane za 12,5 to must have.


@mnichal: ja sam nie wiedziałem czy go chcę, ale potem się dowiedziałem, że 3 pierwsze mecze gra w niedzielę, także za dużo stresu by było z nieposiadaniem go :P
  • 0
@mnichal Redmond -> Carroll, Willian -> Salah? Boję się grać Carrollem, bo ma go bardzo dużo ludzi i jego wartość może szybko spaść.

Nah, za dużo Łabędzi. Lubię ich, ale nie jestem masochistą.