Wpis z mikrobloga

Po ostatnich słabych wynikach Legi Warszawa trener zespołu Jacek Magiera postanowił wstrząsnąć zespołem i wprowadził wiele zmian które mają pomóc ogarnąć się piłkarzom i zejść na ziemię. Od dnia dzisiejszego wszyscy piłkarze Legii Warszawa mają zakaz dojeżdżania do "pracy" swoimi luksusowymi autami. W dodatku trener zakazał piłkarzom noszenia markowych i drogich ciuchów. Każdy piłkarz w trybie natychmiastowym ma usunąć Instagrama oraz Badoo. Po ostatniej porażce z popularnymi słoniami z Niecieczy #!$%@? trener na konferencji prasowej powiedział:

"Nie może być tak że goście którzy zarabiają po kilkanaście tysięcy euro tygodniowo , którzy nazywają się niby piłkarzami dostają w #!$%@?ę z ogórkami z Kazachstanu czy męczą się z Sandecją która dość że jest beniaminkiem to jeszcze od 20 minuty gra w 10-tkę. Truskawką na torcie jest porażka w polu Kukurydzy gdzie praktycznie mój zespół nie istniał. To jest dramat #!$%@?. Dosyć , stop , basta. Od dziś każdy piłkarz mojego zespołu bd #!$%@?ł komunikacją miejską albo rowerem na trening. Koniec z markowymi ciuchami i lansowaniem się. Od dnia dzisiejszego każdy ma się ubierać w PULL & BEAR i BERSHKA. Piłkarze dostają również zakaz używania Instagrama i wyrwania dupeczek na Badoo. Trzeba wstrząsnąć zespołem i zmiany muszą być wprowadzone natychmiastowo. My mamy bić się o mistrza a nie o spadek"

Trener Jacek Magiera nie rzucał słów na wiatr. Do naszej redakcji dotarło zdjęcie na którym widać Kaspera hamalainena który czeka na pociąg relacji Helsinki - Warszawa( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy te zmiany poskutkują ? Wszystkiego dowiemy się w najbliższych meczach stołecznego zespołu.

#heheszki #pilkanozna #mecz #legia #ciekawostki #pdk
Pobierz
źródło: comment_itcTtl0TUsG2Chlx5ckrYVQm206jt7bj.jpg
  • 5