Wpis z mikrobloga

BO TAM BYŁ TAKI TOMEK, CO WTEDY KRĘCIŁ Z BOŻENĄ, ALE ONA Z NIM NIE MOGŁA, BO BYŁA JESZCZE WTEDY Z ADAMEM, WIESZ TYM Z UCZELNI, ALE ON ROBIŁ DOKTORAT I MIESZKALI RAZEM, TO JEJ SIĘ ZNUDZIŁO I WTEDY SIĘ SPIKNĘŁA Z TAKIM OSKAREM, TEŻ Z UCZELNI, ALE TAMTEN WTEDY TO NIE I MA WĄTY. ALE ONA MU OBCIĄGNĘŁA NA DISKO W TOALECIE, HEHEHEHEHE, NO I WTEDY SZEFOWA PRZYCHODZI I DO NIEJ
@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: Dosłownie przed sekundą miałam rozmowę z moim niebieskim czy udało mu się wczoraj obejrzeć Ricka i Mortiego (późno poszedł spać, był zmęczony).
Najpierw się dowiedziałam, że oglądał na kanale jakiegoś gościa, który podpisał się w stylu "nie ten gośc". Potem się dowiedziałam, że Adult Swim nie działało i nie dało się obejrzeć, że wcześniej leciały filmy promocyjne, że między drugim, a trzecim sezonem były dwa lata, że milion innych rzeczy.
@NAGOR: NANOMATERIAŁY NA FIZYCE, WIESZ. ALE WTEDY TO BYŁO CO INNEGO, BO GDY CHODZIŁA TAM SONIA Z KASIĄ, TO BYŁO TO GDZIE INDZIEJ, TERAZ PRZENIEŚLI. WTEDY TO BYŁO JESZCZE Z TYM PROFESOREM, TO IM ZMIENIAŁ WYKŁADY CO CHWILĘ, ALE TO BYŁO DAWNO TEMU. TERAZ JUŻ JEST INACZEJ I GDY BYŁ TAM TOMEK TO WTEDY OTWARLI STOŁÓWKĘ Z TYMI KOTLECIKAMI TO ZACHWALAŁA ANKA, PAMIĘTASZ, WTEDY CO BYLIŚMY U NICH NA DOMÓWCE.
BO TAM BYŁ TAKI TOMEK, CO WTEDY KRĘCIŁ Z BOŻENĄ, ALE ONA Z NIM NIE MOGŁA, BO BYŁA JESZCZE WTEDY Z ADAMEM, WIESZ TYM Z UCZELNI, ALE ON ROBIŁ DOKTORAT I MIESZKALI RAZEM, TO JEJ SIĘ ZNUDZIŁO I WTEDY SIĘ SPIKNĘŁA Z TAKIM OSKAREM, TEŻ Z UCZELNI, ALE TAMTEN WTEDY TO NIE I MA WĄTY. ALE ONA MU OBCIĄGNĘŁA NA DISKO W TOALECIE, HEHEHEHEHE, NO I WTEDY SZEFOWA PRZYCHODZI I DO NIEJ
@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: aż mi się przypomniało, jak kiedyś szłam gdzieś z moją mamą, która zaczęła mi opowiadać jakąś tam historię. Zamiast przejść od razu do tego co się stało, to na początku zaczęła mi nakreślać cały życiorys i związki osób, które w tym wydarzeniu uczestniczyły. Zwróciłam jej po kilku minutach delikatnie uwagę, że no dobra, ale co to ma do rzeczy, może niech przejdzie do meritum, tego co chciała przekazać. Na to