Wpis z mikrobloga

Śmieszny jest ból dupska w mojej rodzinie o to, że większości nie zaprosiłem na własne wesele. Mieszkają #!$%@? 8km dalej ale od 10 lat nikt się nie odzywa. Ale jak dowiedzieli się, że się żenie (oczywiście cywilnie bo kościoła nie uznaję) to nagle wszyscy czekają na zaproszenie. Hipokryzja level 1000.
Po co mi statyści na weselu? Wolę znajomych i przyjaciół dla których coś znaczę.
#oswiadczenie #boldupy #chwalesie #hipokryzja
  • 57
  • Odpowiedz
  • 614
@MojaPuffa to są ciotki i wujki 55+ i kuzynki których nie trawię. Nie zależy mi na kontakcie z nimi. Mam rodzinę i przyjaciół. I tak jak kolega powyżej napisał nie miałbym bólu dupy o to jak kuzynka by mnie nie zaprosiła a wręcz czułbym ulgę.
  • Odpowiedz
  • 7
@goly8622 spoko, przeciez nie ma obowiazku zapraszac kogokolwiek. Placisz za talerzyk dla kazdego, jeszcze janusz z grazyna rzuca ci 100 zl do koperty albo nic i tylko dopłacić za statystow xD
  • Odpowiedz
  • 322
@Arveit nie chodzi o kase bo tą akurat mam ale o to, że nikt nie będzie mi nic narzucał. To nasze wesele i pierwszą decyzją było że zapraszamy kogo chcemy a nie kogo wypada.
  • Odpowiedz
@goly8622: twoje wesele, twoi goście. A co kto inny to też mam #!$%@?. Grunt to być szczerym wobec siebie ;)

U mnie najgorsi są rodzice którzy na mnie naciskają, bo wypada, bo ich w złym świetle przedstawię itp.. no ale kurde, robie co chce, a nie co inni chcą. A w każdej chyba rodzinie utrzymuje się kontakt z kilkoma wybranymi osobami, reszta od święta.
  • Odpowiedz
@goly8622: Skoro już zaprosiłeś rodzinę i znajomych, to wypadałoby zaprosić przedstawicieli Mirko. Tak że ja czuję się zaproszony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@goly8622: ja z moją różową zaprosiliśmy tylko rodziców i rodzeństwo z partnerami (gdzie siostra różowej była jej świadkową), no i mój świadek ze swoją partnerką. Wyszło 13 osób, było zajebiście :D
  • Odpowiedz
  • 134
@goly8622: ja się żenię za tydzień. Była najpierw gruba afera w rodzinie, że nie będzie wesela, tylko obiad ślubny (w całkiem niezłej restauracji z menu, którego pewnie 1/3 nie zrozumie) a potem buldupy, że nie będzie wódki, tylko wino i piwo. Polecam. XD bekę miałem z tego w opór :D
  • Odpowiedz