Wpis z mikrobloga

Jako ze od jutra w Polsce pigułka "dzień po" będzie tylko na receptę, to gdyby ktoś miał problem z zakupem (szczególnie w małych miejscowościach), niech da znać. Wyśle mu z normalnego kraju.
Oczywiscie dajcie znać wcześniej (na zapas w razie W), a nie w dniu kiedy pęknie wam guma.
Ilość wysyłek oczywiście ograniczona i nie wysyłam ilości hurtowych do jednej osoby.
#sex #zwiazki #antykoncepcja awaryjna

I dodam jeszcze #rozdajo to może boty wyplusują
reflex1 - Jako ze od jutra w Polsce pigułka "dzień po" będzie tylko na receptę, to gd...

źródło: comment_BXOXmiN9oSxR1m0I9KHfrRlRUA9gqwD5.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
@Fafnucek: Bywają potrzebne sporadycznie, to fakt, ale kiedy już są potrzebne, to każda godzina zwłoki jest jest na wagę złota.
Dlatego warto mieć pod ręką w razie W.
A ze w małych miejscowosciach nie zawsze jest możliwość dostania recepty, czy wykupienia w aptece (klauzula sumienia, lekarz podkabluje sąsiadom itp, itd),stad mój wpis.
  • Odpowiedz
@zioom: No właśnie podobno mogą być problemy z tą receptą, bo w Polsce nie do końca jest uregulowana sprawa z podpisem cyfrowym. Przynajmniej gdzieś tak czytałem.

Okazuje się jednak, że pojawiają się pewne rozbieżności. Na stronie mgr.farm widnieje bowiem informacja, że "apteka nie ma prawa zrealizować recepty transgranicznej wydrukowanej samodzielnie przez pacjentkę".

"Zgodnie z informacją na stronie Ministerstwa Zdrowia na temat recepty transgranicznej musi ona być własnoręcznie podpisana przez lekarza ją
  • Odpowiedz