Wpis z mikrobloga

@ernst_stavro_blofeld: Podobne otrzymywałem, siedzą #!$%@? i skanują rejestr. Wysyłają jak leci jak widać się opłaca, znam ludzi co płacili za "wpis do krajowego rejestru firmy januszex" tym rejestrem jest pewnie zeszyt i gitara gra ... Powinno to być karalne.
  • Odpowiedz
@ernst_stavro_blofeld: spoko, ja po roku dostałem zawiadomienie o wpisie do krajowego rejestru #!$%@? i w związku z tym wpisem fakultatywna opłata wynosi 400pln.

Któraś z tych wyłudzających firm należy do jakiegoś byłego radnego, powinni bu cały ten rejestr wziąć i w dupe wsadzic
  • Odpowiedz
@3nriqu3: Na tym cały myk kongijskiego przekrętu polega. Grupą docelową jest 2% z całej wysłanej puli listów. Błędy są celowe, aby odsiać największych idiotów baranów i na nich się skupić, a nie poświęcać 1000godzin na odpisanie wszystkim.
  • Odpowiedz
@ernst_stavro_blofeld ok, pomijam celowe błędy. Całe pismo wygląda jak napisane przez kogoś, kto nie ukończył gimnazjum. Nawet nazwiska osoby sporządzającej nie ma. Jeśli ktoś przez to pismo zapłaci, to nawet mi go nie żal.
  • Odpowiedz
@piotras-85 a gdzie tu próba wyłudzenia?
@dablju_

@pawel-niczyporek i co by ci to dało skoro we wszystkich tego typu listach jest info że wpłata jest dobrowolna

Nie bronie tych Januszy bo jest to chore, chodzi mi o sam fakt że tu nie ma wyłudzenia, z drugiej strony to taki test czy ktoś jest idiotą czy nie, bo tylko idiota zapłaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz