Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?. Kolejny bardzo charakterystyczny wokal w muzyce odchodzi. Odchodzi w tajemniczych okolicznościach. Coś, o czymś nie wiedzieliśmy spowodowało ten krok. Ale po co o tym piszę? Własciwie gardziłem za najnowsze produkty LP bo totalnie nie podchodziło mi to co grali. Ostatni utwór który był mocny i fajny to Bleed it Out .Droga w komerchę boli ale równoczesnie był to jednak szrot. Jedna nie mozna ukryć paru faktów. Kto nie wychował się na In the End ? Somwhere I Belong ? Albo jarał się fantastycznym teledyskiem do Breaking The habit ? Kuźwa, to moja młodość. Poznawanie muzyki, kanały z muzyka które uczyły i pozwalały odkrywać co inne gatunki. Jaki szok robiła dobra kolaboracja z Jay-Z do Numb . To trudne, ludzie odchodzą ale trochę za szybko. Nie byłem fanem zespołu, jeszcze jakiś czas temu śmiałem się gdy Chester wspominał że LP będzie w HoF Rock & Rolla. Teraz może będą. Ale nie wiem co zrobi reszta, przecież materiały bez wokalu będą bezsensu.
Tony Wilson, właściciel Factory Records i menager Joy Division/New Order powiedział kiedyś ze żaden zespół nie przeżył utraty wokalisty. Potrzebna była zmiana by pójść dalej reszcie. W tym wypadku pewnie też tak będzie. Niech Ci ziemia lekką będzie, zrobiłeś co miałes w muzyce, oddaję Ci osobisty hołd. I rzucam moim faworytem przez tyle lat w ich twórczości.

Linkin Park - Faint

#muzyka i w sumie #zimniokpoleca #linkinpark #ehhhhhhhhhhhhh
A.....h - Ja #!$%@?. Kolejny bardzo charakterystyczny wokal w muzyce odchodzi. Odchod...
  • 30
@Apollo_Vermouth Chester był świetnym wokalistą, ale bez przesady, jakie HoF xd chociaż niektóre wybory są tak absurdalne, że może faktycznie kiedyś się tam znajdą. Też mam sentyment do kilku kawałków LP, które obok utworów the offspring pojawiały się w każdym filmiku na początku jutuba :) szkoda człowieka, w ogóle w szoku byłem jak sprawdziłem ile miał lat, młody koleś
@Apollo_Vermouth: O #!$%@?, jestem w szoku, że Chester popełnił samobójstwo. Wielu osobom nie podobało się w jakim kierunku zmierzał Linkin Park, ale mnie osobiście ostatni album się spodobał, zwłaszcza "One More Light". Szkoda chłopa ()
@Apollo_Vermouth: pamiętam, jak Chester komentował samobójstwo Cornella, nawet śpiewał na jego pogrzebie. I co trochę straszne, zrobił to samo w jego urodziny. Taki trochę przerażający zbieg okoliczności (lub nie).
Może wiele okoliczności naraz się złożyło, chłopak nie wytrzymał presji... Szkoda, że nie udało mu się pomóc, została żona, dzieci, muszą być kompletnie rozbici. Strasznie smutne to.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.