Wpis z mikrobloga

CHORY ABSURD BY DAMSKIE KIESZENIE W SPODNIACH BYŁY TAK PŁYTKIE JAK OSOBY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH I MASKACH ANONYMOUS W WIEJSKICH KLUBACH

Przez to ciągle jest się uwiązanym do plecaka/torby/torebki bo nawet telefon nie zmieści się do kieszeni. Ba, wrzucisz drobniaki to potem 15 min walcz by je wyjąć z niefajniutkiej ciasnej. Ok, wiele kobiet ma te P O T Ę Ż N E portfele, osobiście używam tylko takiego małego do samych kart ALE TO TEŻ NIGDZIE SIĘ NIE MIEŚCI. Z tyłu do kieszeni? Trochę strach. Z przodu? NO BEKA WIADOMO ŻE NIC SIĘ NIE WCIŚNIE.
Co za flakony to za każdym razem projektują, a jeszcze wkurzają "fałszywe" kieszenie - wygląda jak kieszeń AAAAAA TU NIEEEEE nie ma kieszeni, no po prostu atrapa w spodniach

STARYCH PROJEKTANTÓW SMYRAĆ PRĄDEM

#gorzkiezale #oswiadczenie #zalesie #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski
H.....a - CHORY ABSURD BY DAMSKIE KIESZENIE W SPODNIACH BYŁY TAK PŁYTKIE JAK OSOBY W ...

źródło: comment_6EClP9tRIfyIs6kZ5ifpCrIpvIITAXLF.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Ej to prawda. Część spodni mam damskich bo dla mnie to jeden #!$%@? z której strony się zapina się guzik a mi się podobają. I zmusza mnie to do korzystania z sześcioletniego telefonu bo chyba nikt obecnie nie produkuje smartfonów 3,7 cala. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hannahalla bo rozumiem problem za małych/braku kieszeni. A mam dwie pary męskich rurek, najmniejszy rozmiar i są spoko. Kolejnym problemem jest to, że większość spodni jest za krótka na mnie i też nie wiem gdzie mam kupić długie spodnie ()
  • Odpowiedz