Wpis z mikrobloga

@brak: zawsze sie pytalem brata czemu poprostu nie poswieci godziny na zrobienie tego czego matka chce zeby potem miesc spokoj tylko czeka do 18 az matka wroci zobaczy ze nic nie zrobione zjedzie go jak szmate i bedzie stac nad nim i patrzec jak robi to wszystko co mial zrobic xD no debil ja juz jak mialem 14 lat to wpadlem na genialny plan ze jak w godzine rano zrobie
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: tylko że z moją nie jest tak łatwo, nawet jak zrobię wszystko, i tak zawsze znajdzie się coś, co jest niezrobione, a o co nawet nie prosiła .-.
@ludzik: mam już lokum, ale dopiero od października, póki co muszę przemieszkać w domu rodzinnym
  • Odpowiedz
@ludzik: heh, ja już powoli kończę studia, po prostu dotychczasowy właściciel mojego nowego mieszkania wyprowadza się dopiero pod koniec września i w te wakacje przymusowa zsyłka do domu :p
  • Odpowiedz
  • 21
@brak bo nie #!$%@? od białego rana na kolanach ze szmata myjac podlogi, kopiąc w ogródku czy malować płot. Mentalność części rodziców ze trzeba #!$%@? od switu do nocy bo odpoczynek czy relaks to strata czasu i lenistwo. Ehh znam to.
  • Odpowiedz
@brak: A daj spokój. Przyjechałem przedwczoraj pierwszy raz od prawie dwóch lat na trochę dłużej niż parę dni do domu i już od wczoraj mam ciche dni bo nagle z niczego zrobiła się wielka awantura. A chciałem mieć miesiąc spokojnych wakacji. Za stary na to jestem.
  • Odpowiedz