Wpis z mikrobloga

Czołem kochani moi spod tagu #ubierajsiezwykopem

Zbliżamy się do połowy lipca, w większości sklepów wyprzedaże weszły w drugą fazę, w której ceny spadają do 30% początkowego pułapu. Z tego powodu, zgodnie z zapowiedzią, mam dla was kolejną porcję przecenionych artykułów, które możecie nabyć przy pomocy kilku kliknięć bez konieczności opuszczania mirko, a co dopiero wychodzenia z domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://bit.ly/OkazjeSS2017Cz2

Jako że moje listy cieszą się sporym zaangażowaniem, to idąc za Waszą radą stworzyłem spamlistę, by informować bezpośrednio zainteresowanych o publikacji kolejnych wyprzedażowych zestawień. Jeśli więc chcielibyście otrzymywać powiadomienia o nowych okazjach, to możecie do niej dołączyć pod tym linkiem:

https://mirkolisty.pvu.pl/list/s0BTyNOTcrr76Y5e

Mam nadzieję, że dzięki mojej pracy uda się zaoszczędzić nieco waszego czasu jak i pieniędzy :)

Pozdrawiam jak zwykle niezwykle serdecznie,

Wasz Uszaty

#ubierajsiezuszatym #modameska #menswear #klasycznaelegancja #promocje #wyprzedaz #cebuladeals
UszatyBloger - Czołem kochani moi spod tagu #ubierajsiezwykopem 

Zbliżamy się do p...

źródło: comment_rCq8sKAn2P3N69bkFA2mVW8hbkViG4eV.jpg

Pobierz
  • 39
@UszatyBloger: Szanowny Kolego, a gdzie można kupić przyzwoite granatowe szorty? Takie odsłaniające kolano? Nie musi być promocyjna cena, ale żeby były dobre. Swego czasu kupiłem takie w cubus i bardzo sobie chwaliłem dopóki nie wyblakły po kilku latach i nie stały się ubraniem drugiej kategorii (gdzie pierwsza to ubrania "do ludzi" a druga to odsuwanie w niebyt tych które już straciły swą pierwotną wartość).
@UszatyBloger: ceny jak 2 miesiące temu, 4 miesiące temu, 6 miesięcy temu...
Na tych przecenach w niektórych sklepach drożej niż jeszcze kilka tygodni temu.
No, chyba że ktoś wierzy, że w Próchniku naprawdę koszula kosztowała ponad 300 zł...
@Boleslaw_Smiszny: Jak nie jesteś przekonany, czy w ogóle ci pasuję, to nie ma sensu wywalać 5-8 stów od razu. Z tańszych opcji polecam Mango i Massimo na wyprzedaży, ale raczej w salonie stacjonarnym, bo online wymiotło w tym względzie :)
@50HerbatGreya: Jest kilka fajnych modeli we wpisie, więc zapraszam. Jak nie spełnią oczekiwań, to daj znać, coś poszukam specjalnie :)