Wpis z mikrobloga

Siemano Janusze Blendera.
Nie wiem czy wiecie, ale w Blenderze jest funkcja Make screencast, która umożliwia nagranie klipu z polem pracy (z różnymi parametrami szybkości odtwarzania). Sam byłem ciekaw jak to działa i specjalnie na tę okazję wymalowałem PASIKONIKA z innego wymiaru (pasikonik z yuggoth) :)
Jak nie wiecie jak zagospodarować 5 minut życia, to zapraszam do telewizorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#grafika #grafika3d #blender #januszeblendera #wykopowasekcjablendera #glosywmojejglowie trochę #cthulhu
  • 28
@funeralmoon: Ale zajebiste. Jak się nauczyłeś rzeźbić? Bo ja tylko modelowanie twardych powierzchni potrafię.

Edytuje: Właśnie przejrzałem Twój kanał i na prawdę jesteś świetny w tym co robisz. Ile zajmujesz się grafiką?
@GracekPL: Nie przesadzajmy z tą świetnością, to tylko zabawa z narzędziem ;)
Rzeźbienie w Blenderze nie jest jakoś specjalnie trudne, to jak rysowanie tylko w 3d (a chore rzeczy wychodzą mi najlepiej). A program akurat nam bo go często używam.
@Pepego: Nie oglądam poradników - szkoda czasu. Taki mam chory styl rysowania, więc z formą i wizją tego co wymaluję raczej nie mam problemu, a narzędzie mam jako tako opanowane. Ale i tak w 90% przypadków to improwizuję - głosy w głowie mi podpowiadają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LeonAmator: Trudno powiedzieć bo nie korzystałem za dużo z takich kursów - wszystkiego uczyłem się eksperymentując (dawno temu bawiłem się sporo w 3d studio i Maxie o których wiedzę czerpałem z książek). Ale na pewno mogę polecić Polski Kurs Blendera - gdzie w krótkich filmikach autor opisuje wszystkie zagadnienia związane z obsługą Blendera. A dla zaawansowanych na pewno Blender Guru - świetne poradniki w stylu jak prostymi krokami osiągnąć zajebisty efekt