Wpis z mikrobloga

Kiedyś na mirko, jakieś 3-4 lata temu ktoś wrzucił link do transmisji na żywo z orlego gniazda gdzieś w Estoni.
Dodałem to do zakładek na kompie w robocie i tak wszyscy śledziliśmy tą orlą rodzinę cały rok. Od jajka aż do wylotu z gniazda. Przywiązaliśmy się do tych ptaszysk, przeżywaliśmy jak marzły w śniegu, wysyłaliśmy sobie zdjęcia jakie okazy rodzice przynosili rodzice pisklęciu do żarcia, btw. głównie ryby. Stream był z dźwiękiem więc słyszeliśmy jakie dźwięki wydają. U mnie na dyżurach leci w tle voxfm i pewnego ranka ok 6:00 prowadzący ogłosił konkurs - kto odgadnie jakiego ptaka to odgłos. Były mewy, rybitwy jakieś myszołowy ale nikt nie wiedział że to był orzeł - ja wiedziałem. odważyłem się napisać sms'a i wygrałem, pojemnik na jedzenie z logiem stacji. to był jedyny raz jak coś wygrałem.
pozdrawiam nocną.
s.....h - Kiedyś na mirko, jakieś 3-4 lata temu ktoś wrzucił link do transmisji na ży...

źródło: comment_falfIM8yyuO0LWURPOEQvAnP6HERBVxs.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • 224
@slashdotdash Kiedyś na Mirko, jakieś 3-4 miesiące temu ktoś wrzucił link do transmisji na żywo do gniazda Zwierzyńskich gdzieś w Toruniu. Dodałem do zakładek na kompie w robocie i tak wszyscy śledzimy tą rodzinę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical
  • Odpowiedz
  • 2
@3nriqu3 u mnie dzień w dzień bez przerwy leci. trzeba być podludziem żeby lubić voxfm. to radio powinno się przemianować na discofm. niestety ja na to wpływu nie mam. jakbym coś zrobił to bym został znienawidzony.
  • Odpowiedz