Wpis z mikrobloga

Nie wiem, czy to dobra decyzja, ale Thunder dodają do składu TOP10/15 zawodnika ligi, który idealnie pasuje do Westbrooka (ma rzut, jako drugi kozłujący będzie świetny, dobry obrońca) za dwóch gości, którzy trochę rozczarowali w tym sezonie - Oladipo był sprowadzany, jako 6th man i średnio pasował do Westbrooka, Sabonis właściwie nic ciekawego nie pokazywał, w obronie słabo, w ataku za rzadko. Mimo wszystko byli młodzi, na długich kontraktach i mogli się
@Alryh Ja nawet nie przypominam sobie żadnych poważnych plotek na ten temat XDD Co prawda było mówione, że Thunder mogą handlować Oladipo, żeby zrobić miejsce w salary, ale to było głównie w kontekście Griffina. A tutaj wstaję w nocy, bo nie mogłem spać przez złe sny i taką kompletnie niespodziewaną bombą w mordę dostałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Alryh PG13 przynajmniej daje nadzieję na coś więcej. Zachód będzie cholernie trudny, ale kurde, za wcale niedużą cenę Thunder dodali takiego zawodnika, którego potrzebowali.
Daj się trochę pojarać kibicowi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
No i to będzie niezwykle ważny egzamin dla Westbrooka, czy będzie w stanie powalczyć o coś więcej z TOP15 zawodnikiem