Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, długo zbierałem się by to napisać, ale chyba już czas.

Odnośnie wpisu https://www.wykop.pl/link/3802365/nastolatek-milionerem-dzieki-bitcoinom/ pojawiło się wiele: "mogłem kupić", "dlaczego nie kupiłem", pojawiły się również pytania gdzie są Ci, którzy wtedy kupili i dziś są milionerami?

Są tacy, ale przecież się nie ujawniają, dlatego parę słów o mnie.

W połowie 2011 roku kupiłem za niecałe 10$ / szt prawie 500 bitcoinów. Wtedy dolar kosztował poniżej 3 złotych. Pieniądze na inwestycję pochodziły ze sprzedaży samochodu, na który pracowałem i odkładałem 3 lata. Do pracy chodziłem pieszo albo rowerem.

Pierwsze swoje BTC sprzedałem dość szybko, 100 sztuk po 30$ (byłem do przodu 2000$ - 6000 złotych) za 5000 złotych kupiłem jakieś wozidło, bo szła jesień i nie chciaem w deszczu chodzi do pracy.

Miałem te 400 BTC i tak czas mija, trochę sprzedaję, kupuję na spadkach, dalej jeżdżę starą Hondą i pracuję tam gdzie pracowałem. Przez te lata sprzedałem połowę BTC po 1000$ (była to moja granica psychologiczna). Spłaciliśmy pierwsze mieszkanie wzięte na kredyt jeszcze przed ślubem.

Dziś mam 120 BTC, inną pracę, samochód mam za 40k, żyję normalnie i nikt poza żoną, rodzeństwem, rodzicami, dwójką najbliższych przyjaciół nie wie, że prócz etatu kasa płynie jeszcze z BTC.

Co robię z kasą? Nie dużo. Dom kupiony na kredyt, żyjemy normalnie jak klasa średnia, gdzie dwoje ludzi zarabia więcej niż 7k. Pomagamy ludziom, zwierzętom. Mamy duże ubezpieczenie na wypadek śmierci. Spłacone drugie mieszkanie a na koncie odłożone prawie ćwierć miliona. Znajomym mówimy, że rodzice żony dużo pomagają. Tak, żonę poznałem jak byłem gołodupcem i zarabiałem minimalną krajową w sklepie z komputerami jako sprzedawca serwisant, więc na kasę nie poleciała jakby się zaraz komentarze posypały.

Po dzisiejszym kursie mogę sprzedać za ponad milion złotych minus podatek. Nawet jak to w końcu walnie to nie będę płakał, żałował, bo w końcu za 15 tysięcy zrobiłem tyle by spać bezpiecznie i nie martwić się o pieniądze na najbliższe lata.

W tej chwili przymierzam się do zakupu dwóch działek w bardzo dobrej cenie, przewiduję, że za kilka tak cena pójdzie dwa, trzy razy w górę bo robi się tam bardzo ładne osiedle.

Będę pracował dopóki będzie mi się chciało i sprawiało przyjemność.

#bitcoin #kryptowaluty #zarabianie #milionerzy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 5
OP: @qzer: dzięki, byli tacy co sprzedawali wszystko po 50$, kupili drogie auto, telewizor, kino, konsolę, iphone i pojechali na drogą wycieczkę, za pół roku kasa się skończyła i trzeba było sprzedać furę, bo paliła 15 na 100 a serwis drogi,
@Drakii: na szczęście nie muszę już nic nikomu nie udowadniać ;)
@einz: z dziećmi niestety trafiłeś, tak się życie ułożyło, że nie możemy mieć swocih, ale myślimy