Wpis z mikrobloga

Cześć.

Nie będę się rozwodził.
Każdego kto uważa że go w jakikolwiek sposób oszukałem chciałbym przeprosić, nie było to absolutnie moją intencją.
Mojej wersji i tak nikt nie chciał słuchać.
Zrobiłem przez te prawie 12 lat na tym serwisie całkiem sporo dobrych rzeczy, brałem udział w większości akcji charytatywnych, organizowałem, spotkania, zloty, imprezy i wyjazdy.

Święty nie jestem, kto mnie zna ten wie że mam sporo za uszami. Ale zawsze starałem się pomagać, być pozytywną osobą, i wielu z was poczuło to osobiście.
Nigdy nikomu nie powiedziałem nie, zawsze pomagałem jak tylko mogłem.

Od pewnego czasu utrzymywałem tu konto jedynie dla społecznosci Moto Mirków z #motocykle i #zlotmotomirko.
Bo jest to ekipa która pokazuje że mozna być wspaniałym ponad podziałami, ponad wojenkami i generalnie "ponad to".

Ale prawie 12 lat to szmat czasu, i ja tez sie mocno zmieniłem, ponad dekada, czas na zmiany.
Uważam że generujemy tu bardzo dużo ciekawego kontentu a mirko po prostu nie jest zaprojektowane do tego typu działania.
Ciężko się szuka, tematy nonstop się powielają, generalnie jest słabo i mało ergonomicznie.

Pomyślałem nad tym by postawić coś oddzielnego, lekkiego, nowoczesnego z działającymi wszystkimi funkcjonalnościami z XXI wieku (nie żadne phpbb:P)
Jesli ktoś będzie zainteresowany wygodnym, ergonomicznym i funkcjonalnym miejscem do dyskusji, bez trolli, bez spamu to zapraszam.
Może zagada, a może nie zagada, tak czy siak postawię takie miejsce dla sportu.
Jak skończę to pozwolę sobie zrobić multikonto i wrzucić o tym info.

Trzymajcie się!

  • 54
Jak skończę to pozwolę sobie zrobić multikonto i wrzucić o tym info.


@blubi_su: szkoda blubi, szkoda.

Jesli ktoś będzie zainteresowany wygodnym, ergonomicznym i funkcjonalnym miejscem do dyskusji, bez trolli, bez spamu to zapraszam.


@blubi_su: bez trolli czy bez trollowania? :P Jak to drugie to nie wiem, nie wiem.

Ale jestem zaciekawiony i jak to mówią wołaj ;D

Święty nie jestem, kto mnie zna ten wie że mam sporo za uszami.