Wpis z mikrobloga

3 169 - 1 = 3 168

Tytuł: Pozostawieni
Autor: Tom Perotta
Gatunek: obyczajowa
★★★★★★★

Książkę postanowiłem przeczytać po świetnym, zakończonym niedawno serialu na jej motywach. Jest kilka rozbieżności w stosunku do serialu, widać że Perotta pracując nad serialem zmienił kilka motywów lub je poprawił (moim zdaniem), a niektóre porzucił. Podoba mi się to w jakim kierunku historia w 2 i 3 sezonie ewoluowała z tego co było w książce. Nie podoba mi się tylko to jak na potrzeby TV została spłycona historia Świętego Wayna. Na papierze wyszło to dużo, dużo lepiej. Co do samej fabuły książkowej to bardzo mi się podobała, mogłem się zagłębić w psychikę postaci znanych mi już w serialu, poznać lepiej ich motywy i historie. 'Pozostawieni' są znakomitym uzupełnieniem dla fanów serialu, a tym co go nie oglądali również polecam, bo to po prostu bardzo dobra lektura.

6 w 2017, nadal tylko jedna książka w miesiącu, nie udaje mi się poprawić statystyki. No cóż, taki rok.

#bookmeter

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
Pobierz kacperke - 3 169 - 1 = 3 168

Tytuł: Pozostawieni
Autor: Tom Perotta 
Gatunek: ob...
źródło: comment_qSELB2sKI0Wxx0MEg6XbI3cnKOFiHOdc.jpg
  • 2
@kacperke: 2 dni temu skończyłam oglądać Pozostawionych. Nie jestem fanką seriali, ale ten zrobił na mnie ogromne wrażenie. Zastanawiałam się akurat czy warto sięgać po książkę i po Twoim wpisie nie mam już co do tego wątpliwości. Odczekam jakiś czas, żeby ochłonąć po serialu i zabiorę się za czytanie. Dzięki:)