Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Odnośnie tego wpisu na temat pracy i zarobków w lildu
https://www.wykop.pl/wpis/24801995/%CA%96-praca-pracbaza/

W polsce jak w lesie? Nie w polsce jak w obsranym gnojem oborniku.
Dwa miesiące temu zapisałem sie do urzędu pracy, bo potrzebowałem na kilka dni ubezpieczenia. Przy okazji liczyłem że może trafi sie jakaś praca za granicą czy coś. Po dwóch miesiącach jedyna oferta jaką dostałem to #!$%@? to coś XDD

Oczywiście powiedziałem że chyba sobie kpią, jakbym chciał pracować na białoruskich stawkach to wyjechałbym na Ukraine. Na co usłyszłem że stawka jest godziwa bo to STAŻ i przy okazji nabiorę doświadczenia zawodowego (Tak to oferta pracy w KFC xDDD) staż trwa 3miesiące i jest płatny 990zł XDD Oczywiście jak odmówiłem to mnie wyrzucili i nie moge mieć statusu bezrobotnego na 120dni, potem na 240 bo nie mam chęći do pracy XDD

Kiedy powiedziałem ze to oszustwo i próba wykorzystania i dlaczego państwo polskie na to pozwala (3MIESIĘCZNY STAŻ JAKO KASJER #!$%@? XD) a za odrzucenie takiej oferty zostanę wyrzocny ze statusu bezrobotnego, strace profity z tego powodu i będe miał bana na taki status przez pół roku/rok (mi to nie robi różnicy bo mam na to wyjebongo, ale pomyślcie że są jacyś janusze czy inni ludzie w złej sytuacji którzy są zmuszeni podjąc sie tej pracy żeby potem nie być zbanowanym w urzędzie pracy) jest to chamskie żerowanie na sytuacji biedniejszych którzy nawet nie mogą odmówić. Pani z urzędu która ze mną gadała nie chciałą przepuścić przez gardło że to próba wykorzystania mniej zaradnych ludzi. Tragedia #!$%@?

#pracbaza #praca #korposwiat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Odnośnie tego wpisu na temat pracy ...

źródło: comment_dZiiC7Q2GXhs0fvkOPa4diliDzj0IyrN.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@McDermott: tak, bo woli siedzieć na zasiłku niż iść do pracy. Nie chce robić. Chcesz mi powiedzieć, że logiczne jest teraz siedzieć w domu za kilka stów i czekać do końca życia, aż znajdzie się praca w normalnym zawodzie? Wg mnie logiczne jest, że trzeba pracować. Niekoniecznie tam gdzie się chce, a często tam gdzie można.
  • Odpowiedz
@pawel-bondaruk szczerze? Wole mieć 800 zł zasiłku jak zapieprzać i sie #!$%@?ć i mieć świadomość że Zaszedłem na dno dna pracując w kfc za 1000 zł i nie mając własnego zdania pozwalając się RUCHAĆ bez wazeliny

W międzyczasie oczywiście poszukiwania normalnej pracy a nie stażu za 1000 zł/168h
  • Odpowiedz
@pawel-bondaruk ja mam normalną prace, robiłem na tym stażu za 850 zł i to jest JAWNE RUCHANIE W DUPSKO. 850 zł? Co Ty za to zrobisz? NIC. dlatego ja się osobiście dla
@AnonimoweMirkoWyznania nie dziwię. Też na jego miejscu kazałbym im #!$%@?ć na bambus. Są cwani bo siedzą na dupie i w przerwie na 8 godzinna kawę muszą pracować ale jeżeli by zburzyli pup to by nie mieli ŻADNYCH szans
  • Odpowiedz
@pawel-bondaruk jeszcze jedno - staże w kfc to kopalnia pracowników - staż 3 miechy - nie płacą, potem dają umowę na 2 lata (ale po 3 miesiącach etat jest zbity do 1/4 - 450 zł na miesiąc, dobre sobie) po za tym robiąc w korpo czy it pchać kfc do cv? Samobójstwo moralne i pracownicze.
  • Odpowiedz
@pawel-bondaruk czy on chciał koniecznie robotę? Chciał ubezpieczenie ale #!$%@?, pup musi staty nabic że dzieki nim ludzie prace dostają. Jak gość pracował w it czy korpo będzie #!$%@? na magazynie? Wątpię
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jestem w głębokim szoku że są ludzie którzy uważają że odmowa pracy za takie grosze to lenistwo... teraz już jestem pewna ze nic się w tym kraju (świecie?) nie zmieni, póki są ludzie którzy będą dawać się dymać, wykorzystywać i krzyczeć do reszty jak mogą nie pozwalać na dymanie siebie... (,)
  • Odpowiedz
@natkurka: @McDermott: W tym przypadku dawanie się dymać polega na czekaniu na ofertę z UP. W Poznaniu! W mieście gdzie od ręki biorą do pracy np w Amazonie. Jakiś pomysł czemu kolega nie chce się tam zatrudnić? Może 2000+ na rękę to też za mało i lepiej kilka stówek z UP?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @pawel-bondaruk: @McDermott: Najlepiej że te mcdonaldy i inne gówno sieci szukają pracowników na gwałt a tutaj gdzie mogą mieć łatwy nabór chcą przycebulić te kilkaset złoty? fucklogic, chyba trzeba sie uczyć rosyjskiego bo już innaczej nie zamówie sobie nawet coli z frytkami chociaż z drugiej strony teraz wszędzie widze te kasy samoobsługowe więc już sie przygotwywują na przyszłośc xD
  • Odpowiedz
@pawel-bondaruk a może gość dostał wypowiedzenie umowy i miał zabieg który jest w najbliższych dniach i potrzebuje ubezpieczenie? Skoro miał dobrą pracę tylko np miał nienormalnego szefa i stracił prace? Może nie ma ochoty iść do pracy ma magazyn? Może coś lepszego robił i teraz szuka ofert a pup chce zrobić z niego Białorusina?
  • Odpowiedz
@McDermott: Słyszałem nawet że kombinują jakoś z godzinami nocnymi które są widome więcej płatne, ustawiają je tak żeby jak najmniej osób sie na nie załapało i finalnie dzięki temu oszczędzają 700-900zł miesięcznie xD REKINY BIZNESU
  • Odpowiedz
AfrykańskiPotwór: @ziobro2: @pawel-bondaruk: @McDermott: Nie widzicie nic złego? Idąc prywatnie z ulicy do mcdonalda dostaniesz tam prace od reki za normalną stawke której notabene i tak już nikt nie chce i prawie wszystkie ulotki są w cyrlicy. A tutaj urząd pracy narzuca ci prace w mcdonaldzie na pełen etat za 900zł przez 3 miesiące i nie możesz tego odrzucić. Jak tak oni pomagają znaleźć prace
  • Odpowiedz