Wpis z mikrobloga

Witam, tu #chinskiekody i kilka promocji na telefony i inne produkty:

W Banggood:
na początek preorder na nowe: Roidmi 3S na 2 USB w cenie 19,99$ (bez refa)
Xiaomi Mi5S 3/64 GB złoty w cenie 245,57$ z kodem edb44d (bez refa)
IPRee Lazy couch w cenie 9,99$ (bez refa)
Miernik napięcia na USB w cenie 2,99$ (bez refa)

W Gearbest:
Rozgałęźnik audio 3,5 mm w cenie 0,55$ (bez refa) - dobra #cebula
Głośnik bezprzewodowy z wyświetlaczem LED Divoom Aurabox w cenie 37,99$ z kodem Aurabox (bez refa) - całkiem ciekawy produkt
Kamera do monitoringu Xiaomi Mijia 720P w cenie 37,99$ (bez refa)
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot w cenie 299,99$ z kodem XIAOMIVAC (Bez refa)

A także promocje na telefony:
Xiaomi Mi6 6/128 GB czarny w cenie 471,99$ z kodem EGMI6 (bez refa)
Xiaomi Mi6 - 6/64 GB czarny w cenie 406,99$ z kodem EGMI64 lub XM6G4 (bez refa)
^^Oba powyższe z wysyłką Priority Line +4,41$ (minimalne szanse na VAT)
Xiaomi Redmi 4X 3/32 GB czarny Global w cenie 119,99$ z kodem 4X4GSK (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global szary (SD 625 LTE B20) w cenie 139,99$ z kodem RedmiJ (bez refa)
Xiaomi Mi5S 3/64GB złoty w cenie 243,99$ z kodem Mi5F4G (bez refa)
Xiaomi Mi Max 2 4/64 GB w cenie 269,99$ z kodem MaxK2 (bez refa) - kolejna obniżka
No i nie mogłoby zabraknąć nowego kodu na:
Xiaomi Mi5 3/64GB w cenie 199,99$ z kodem GBMI5H lub D64GBG (bez refa)

W Cafago:
Xiaomi Mi Band 2 w cenie 17,06$ (bez refa) --> Darmowa dostawa
Waga łazienkowa Xiaomi w cenie 26,62$ (bez refa) - koszt wysyłki do Polski 12,75$, do Niemiec niewiele ponad 3$

W przypadku produktów z magazynu CN w Gearbest - warto wybrać przesyłkę Priority Line - minmalne szanse na VAT i dodatkowe opłaty. Przy zamówieniu w Banggood warto wybrać wysyłkę Priority Direct Mail - zmniejsza szanse na VAT.

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.

Informacje o nas:
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Strona ChinskieKody

#xiaomi #gearbest #banggood #cafago #kodyrabatowe #kupony
#mi5 #mi6 #miband
rybakfischermann - Witam, tu #chinskiekody i kilka promocji na telefony i inne produk...

źródło: comment_E1GScGtsyAZHUN9shCL1mqvuzfS3hd5b.jpg

Pobierz
  • 34
Wołam zainteresowanych (72) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @mrKoval @brudny @zales13 @Cock_Inside @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @Dowluk @MikeR @emqu16 @Tr0jan @MortenH @
@rybak_fischermann: jakto mniejszy z deklaracji celnej? jak mi dowalą VAT to chyba musze pokazać im skąd kupiłem i screena ile zapłaciłem? czy VAT płacę kurierowi w razie czego i nic im nie wysyłam? ale tym DHLem na pewno dużo szybciej przyjdzie ;)
@Pitey_Pablo: odprawą zajmuje się agencja celna DHL, jeśli mają na deklaracji wpisane 40$ i nie wzbudzi to ich podejrzeń, to mogą wyliczyć VAT od tej kwoty - wiele osób, także tutaj, w ten sposób już płaciło. Dopiero, jak wymagają od ciebie papierów, to dostanie się VAT od rzeczywistej kwoty - dzisiaj może ci to @kaczek93 potwierdzić (chyba się nie obrazi za zawołanie).
Należy VAT zapłacisz kurierowi przy odbiorze lub przelewem. DHL
@k__d: a zamawiałeś z gearbest? Jak ta agencja celna DHL się z Tobą kontaktuje? długo szła paczka? Czy VAT się płaci w złotówkach, czy w dolcach? Jak w PLN to mocno zawyżają kurs dolara?
@Pitey_Pablo: Najlepiej kartą walutową podpiętą pod Paypal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
DHL HK jest trochę szybszy, ale to już od ciebie zależy. Przy płatności PP możesz pominąć ubezpieczenie. Sprawdź sobie tylko, ile za przeliczenie waluty będzie chciał pobrać od ciebie Paypal, bo w przypadku karty może być bardziej opłacalne, jeśli wymiana na dolary będzie po stronie banku.