Wpis z mikrobloga

Dzieciaczki z #rowerowykrakow. W sobotę rozpoczynam wyprawę dookoła Polski i jedziemy do Warszawy. W sumie dlatego że co roku #rowerowykrakow do Wawy jeździ. Pierwsze 9 dni jadę z @Mortal84, a pierwsze 3 dodatkowo z @Cymerek. Ktoś jeszcze śmiga do Warszawy z nami? Trasa ma 340km. Warunki:
- utrzymywanie średniej z całej trasy przynajmniej 25km/h, najpóźniej na 20:00 na Centralnym musimy być, żeby wracający zdążyli na pociąg,
- raczej szosa, chyba że spełnisz warunek wyżej na innym sprzęcie,
- w razie czego można zawsze na trasie zawrócić lub wpakować tyłek w pociąg na stacjach pośrednich.

Trasa na Stravie: https://www.strava.com/routes/9275745
Start najpewniej o 3 rano w sobotę ze Stacji Statoil na skrzyżowaniu Stella/Andersa.

W pierwszym komentarzu screen z pociągów z Wawy.
Pobierz metaxy - Dzieciaczki z #rowerowykrakow. W sobotę rozpoczynam wyprawę dookoła Polski i...
źródło: comment_qDUgGywJrvnUEZ9Sds4s6ANXy8dfQqQu.jpg
  • 25
Wołam zainteresowanych (53) z listy rowerowykrakow
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @metaxy @cree @wspodnicynamtb @Ryhol @nizanin @AnyColourYouLike @dzanekem @TypowyPolskiFaszysta @KurczePieczone @bartekfama @banan77 @trace_error @teryuu @Sanremu @Garrett2150 @kasik913 @paatrys @regyam @Cymerek @i0i0i0 @kiwacz @Haz111 @a858784 @polok20 @drhipis @kieru @Al_Ganonim @louise_attack @dartitis @Przemyk @Kolarzino @44zw @recc @bynon @Wilier @Filipek50 @darkemolt @dzangyl @jatylkoporecepte @DerMirker @meetom @mihal34 @
300km dziennie


@metaxy: ambitny plan, ale w takim razie wychodzi, że i tak gdzieś w mojej okolicy musicie nocować bo to prawie 300km do Gdańska ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak dopracujesz trasę to podrzuć mi na priv.
Może 2-2:30 start? Tak dla zapasu dla pociągów.


@wspodnicynamtb: Hmmm no może, jutro podejmiemy decyzję jak się zamknie lista zgłoszeń.

ambitny plan, ale w takim razie wychodzi, że i tak gdzieś w mojej okolicy musicie nocować


@galonim: No tak. Nie mówię, ze nie u Ciebie. Przez pierwsze dni chcemy nadrobić trochę. Jak będzie ok, to podjedziemy do Ciebie. Ale to będę wiedział dopiero po paru dniach jazdy.
ze Stacji Statoil na skrzyżowaniu Stella/Andersa


@metaxy: teraz już Circle K ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ze Stacji Statoil na skrzyżowaniu Stella/Andersa

To jest ta koło KFC?