Wpis z mikrobloga

Witam, tu #chinskiekody i kilka promocji na telefony i inne produkty:

W Gearbest:
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global szary (SD 625 LTE B20) w cenie 139,99$ z kodem RedmiJ (bez refa)
Xiaomi Mi5 3/64GB w cenie 199,99$ z kodem Mi54GBD (bez refa)
Xiaomi Mi6 - 6/64 GB czarny w cenie 406,99$ z kodem EGMI64 (bez refa) +4,41$ wysyłka Priority Line (minimalne szanse na VAT)
Xiaomi Redmi Note 4X 3/32GB czarny international w cenie 144,99$ z kodem NoteGXK (bez refa) +5,53$ wysyłka Priority Line
Xiaomi Mi5S Plus - 6/128 GB w cenie 359,99$ z kodem PlusK4G (bez refa)
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot w cenie 309,99$ z kodem KIROBOT (Bez refa) - tu Priority Line w cenie
Laptop Xiaomi Air 12 złoty - w cenie 459,99$ (bez refa)
Vernee Thor E 3/16 GB czarny w cenie 104,99$ z kodem VERE4G (bez refa)
ONEPLUS 3T 6/64GB Global w cenie 389,99$ z kodem KOnePlus (bez refa)
Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi w cenie 19,99$ z kodem XWBBTS (bez refa)

W Banggood:
Xiaomi Mi Pad 3 4/64 GB w cenie 223,19$ z kodem 962fe8 (bez refa)
Mini stacja pogodowa Digoo DG-C3 w cenie 10,19$ z kodem 15C3 (bez refa)
Tablet Teclast 98 w cenie 99,99$ (bez refa)

Zaktualizowaliśmy też tabelę do #ibuygou, link znajdziecie na końcu wpisu.

W przypadku produktów z magazynu CN w Gearbest - warto wybrać przesyłkę Priority Line - minmalne szanse na VAT i dodatkowe opłaty. Przy zamówieniuw Banggood warto wybrać wysyłkę Priority Direct Mail - zmniejsza szanse na VAT.

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.

Informacje o nas:
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Strona ChinskieKody

#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony
rybakfischermann - Witam, tu #chinskiekody i kilka promocji na telefony i inne produk...

źródło: comment_19swQaAkKYFyaGROtJXCxytbYM9BYtcu.jpg

Pobierz
  • 38
Wołam zainteresowanych (70) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @mrKoval @brudny @zales13 @Cock_Inside @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @Dowluk @MikeR @emqu16 @Tr0jan @MortenH @
@iAdamM: chyba najkorzystniej Mi5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kari88pl: może będzie coś koło 399$, ale póki co za tą cenę się sprzedają dobrze, więc nie mają powodów do obniżki
@frems: Note 4 obsługuje pasmo B20 (800 Mhz) ma europejską ładowarkę i pudełko. Za to Note 4X jest w magazynie CN i można do niego wybrać Priority Line, co zmniejsza szanse na VAT praktycznie do 0.