Wpis z mikrobloga

Mireczki spod tagu #cebuladeals, #chinskiekody mają dla was szybką promocję na:

Wspomnienia dzieciństwa:
Długopis różnokolorowy 6w1 w cenie 0,69$ z kodem OE20%off (bez refa)

A takżę aktualne promocje w Gearbest:
Xiaomi Mi5 3/64GB w cenie 199,99$ z kodem GBMI5H (tym razem ten działa) (bez refa)
Xiaomi Redmi 4X 2/16 GB czarny w cenie 99,99$ z kodem RedmiK4X (bez refa)
Xiaomi Redmi 4X 3/32 GB czarny Global w cenie 119,99$ z kodem 4X4GSK (bez refa)
CHUWI LapBook 12,3" 6/64 GB w cenie 299,99$ z kodem CHUWI123 (bez refa)

Promocje z magazynu CN - wysyłka Priority Line (zmniejszająca do minimum szanse na VAT i cło w cenie)
Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Mi Air Purifer w cenie 129,99$ (bez refa) -
Xiaomi Redmi Note 4X 3/32GB czarny international w cenie 142,81$ z kodem FNote4X (bez refa) +5,53$ wysyłka Priority Line
Xiaomi Mi6 - 6/64 GB czarny w cenie 406,99$ z kodem EGMI64 (bez refa) +4,41$ wysyłka Priority Line

Zaś w Cafago:
Kamera do monitoringu Xiaomi XiaoFang 1080P w cenie 16,98$ z kodem AC0002W (bez refa)

Szukasz promocji z Banggood (słuchawki, telefony) - zobacz wcześniejszy wpis.

W przypadku produktów z magazynu CN - warto wybrać przesyłkę Priority Line - minmalne szanse na VAT i dodatkowe opłaty.
Przy zamówieniu warto wybrać wysyłkę Priority Direct Mail - zmniejsza szanse na VAT.

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.

Informacje o nas:
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Strona ChinskieKody

#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony #mi5 #mi6
Pobierz
źródło: comment_mgvLXoZDrVgKhmmCRypJzxSyqpbUFX5f.jpg
  • 10
Wołam zainteresowanych (70) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @mrKoval @brudny @zales13 @Cock_Inside @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @Dowluk @MikeR @emqu16 @Tr0jan @MortenH @