Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem

Po pierwsze, po raz kolejny wielkie dzięki za zaangażowanie w promocję ostatniego wpisu. Nie będę się rozpisywał, powiem tylko, że jesteście wielcy jak Internet. A że wielki jest on, to chyba nie trzeba nikogo przekonywać, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obiecałem Wam kolejny wyprzedażowy przegląd,to i słowa dotrzymuję - tym razem ponad 160 produktów, posortowanych i opisanych, cobyście nie musieli sami czesać tych wszystkich sklepów w poszukiwaniu brakujących rzeczy. Dostajecie ją jako pierwsi, bo jesteście wielcy jak Internet:

http://bit.ly/WyprzedażoweOkazjeSS2017

Jako że moje listy cieszą się sporym zaangażowaniem, to idąc za Waszą radą stworzyłem spamlistę, by informować bezpośrednio zainteresowanych o publikacji kolejnych wyprzedażowych zestawień. Jeśli więc chcielibyście otrzymywać powiadomienia o nowych okazjach, to możecie do niej dołączyć pod tym linkiem:

https://mirkolisty.pvu.pl/list/s0BTyNOTcrr76Y5e

Mam nadzieję, że dzięki mojej pracy uda się zaoszczędzić nieco waszego czasu jak i pieniędzy :)

Pozdrawiam jak zwykle niezwykle serdecznie,

Wasz Uszaty

#ubierajsiezuszatym #modameska #menswear #klasycznaelegancja #promocje #wyprzedaz
Pobierz UszatyBloger - Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem 

Po pierwsze, po raz kolejny ...
źródło: comment_Byozn0go0qPdg052OVsa92aO0SXBfiRA.jpg
  • 39
@UszatyBloger: Standardowe ceny to chyba coś koło 600-700 Euro, ja kupiłem je na trochę innych zasadach. Nie wiem jak w Derbys&Oxfords w Warszawie. Generalnie bliżej im było do Edwarda Greena czy może Alfreda Sargenta Handgrade niż Yanko czy Carlos Santos. Nie wiem jak teraz, lata temu mieli własną garbarnię skór na podeszwy oraz mieli dostęp do najlepszych skór na świecie, prawdopodobnie razem z Edwardem Greenem i Johnem Lobbem. Obecnie jakość skór
@UszatyBloger: Btw. Kojarzysz może jak skóra w kurtkach z Massimo? Jeden rozmiar był na mnie po zapięciu trochę ciasny, ale powinna się rozejść, prawda? Z kolei większy był za szeroki w ramionach :( Alternatywnie, masz doświadczenia/znasz kogoś kto szył skórzaną kurtkę MTM/bespoke? Poza tym zakładem gdzie Mikołaj Pawelczak zamawiał.