Wpis z mikrobloga

Do mojego różowego przyjechał brat ze swoją lubą z #uk. Pomyślałem, że zabiorę ich na precesję z okazji Bożego Ciała na Wawel, bo ona jest zupełnie z innej części Polski i nigdy nie była, a moim zdaniem to jedna z fajniejszych tradycji w #krakow.
Pytam się więc ich czy idą z nami, a oni do mnie z pytaniami. Czy to bezpieczne? Czy nie boimy się jakiegoś zamachu? Czy to nie za duże skupisko ludzi? I na koniec że oni chyba zrezygnują, bo w obecnej sytuacji to oni raczej wolą dmuchać na zimne.
Dla mnie był to szok, że coś takiego może wpaść w ogóle do głowy. Teraz dopiero zrozumiałem jak ludzie są zastraszeni na zachodzie.
#zamach #islam #terroryzm #emigracja
Enricco - Do mojego różowego przyjechał brat ze swoją lubą z #uk. Pomyślałem, że zabi...

źródło: comment_qMnkbQkSSlWTYtPcapMMc0ZpRnhRix6D.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

dobra zarzutka na narodowe zwierzeta.


@szad: #!$%@? zarzutka, bo @Enricco pisze jakby sytuacja była świeża, a tu plot-twist: Boże Ciało DOPIERO BĘDZIE. ;)
Ateusze może się nabiorą na to, ale Katolik wie, że ciężko iść na procesję Bożego Ciała 4 dni przed Bożym Ciałem xD
  • Odpowiedz
że ciężko iść na procesję Bożego Ciała 4 dni przed Bożym Ciałem xD

@MagnaPomerania: co? przecież OP opisuje planowanie wyjścia na procesję Bożego Ciała. 4 dni przed to akurat dobry termin na robienie takich planów
  • Odpowiedz
Wy nie zdajcie sobie sprawy co ludzie myślą na zachodzie Europy.


@Enricco: Nie wiem jak inni wołani, ale ja (z racji pracy) na bieżąco wiem co sobie znani mi ludzie myślą o sytuacji w ich krajach (zachód Europy).

Owszem, jest lekki stresik, ale to co tutaj opisałeś to jest jakaś psychoza i skłonię się do tego, że są przewrażliwieni. Nawet bardziej niż przewrażliwieni. Skoro mają aż takie paranoje na tym punkcie
  • Odpowiedz