Wpis z mikrobloga

  • 213
To jest #!$%@? niewyobrażalne. 2017 rok, stolica państwa-członka UE i autobus 'For Whites Only'. To nie był #!$%@? Seba, tylko kierowca autobusu wykonujący swoje obowiązki służbowe. Kampania siania strachu i nienawiści do imigrantów zbiera swoje żniwa, brawo #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rasizm #neuropa #4konserwy #warszawa #transport #ecolines
starface - To jest #!$%@? niewyobrażalne. 2017 rok, stolica państwa-członka UE i auto...

źródło: comment_HkHiHOZRHqtfPcClc134fz3aHjvonbsg.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@starface: Może trochę grzeczniej. Widzę że jest Pan kolejnym wszechwiedzącym, który wie kto jaką ma wizję świata. I rozumiem, że potwierdzenie jednej osoby to coś co sprawia, że dane wydarzenie wg Pana jest prawdziwe. Jeśli sytuacja taka miała miejsce, to jest to oczywiście przykre i nie powinno mieć miejsca. Ja natomiast wyraziłem tylko moją opinię, w której nie stwierdziłem,że to fake news, tyko że wygląda na fake news, którymi media nas
  • Odpowiedz
  • 5
@go-away Na czym polega grzeczniej? Netykieta mówi o pisaniu per Ty w internetach ;) Czy możesz wyjaśnić, do jakich racji miałyby przekonać nas media pokazując historię, w której mamy do czynienia z apartheidem, sytuacją jak w latach 50. na południu USA? Bo jeśli to miałoby piętnować pojmowanie przez niektórych obywateli tego kraju ludzi o innym kolorze skóry jako untermenschów, to ja poproszę więcej takich strasznych lewackich manipulacji.
  • Odpowiedz
@starface: Nie jest to więcej warte niż te wszystkie wymyślone historyjki z udziałem czarnoskórych przedstawiających ich w złym świetle.
  • Odpowiedz
@starface: Co do "grzeczniej" to nie chodzi mi o pisanie z dużej litery zwrotów grzecznościowych, tylko o " Fake news, bo nie podchodzi pod Twoją wizję świata?"
A co do manipulacji mediów : "Czy możesz wyjaśnić, do jakich racji miałyby przekonać nas media pokazując historię, w której mamy do czynienia z apartheidem, sytuacją jak w latach 50. na południu USA?"
To moim zdaniem ma pokazać jakimi rasistami są Polacy i jakim
  • Odpowiedz
  • 1
@go-away Możesz poprzeć swoje odczucie argumentami? Rzucenie swojego zdania w eter jeszcze nie mnie nie przekonuje, tym bardziej patrząc na rasistowskie komentarze na wykopie, z którego jeden już zdążył się znaleźć pod tym wpisem. W ciągu 3 min od napisania posta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@starface: Nie jestem przekonany czy "rasistowski" komentarz był rzucony przez prawdziwego rasistę i wyrażał jego prawdziwe zdanie na ten temat, czy po prostu też ta historia wydawała mu się nieprawdziwa i w taki prześmiewczy sposób to wyraził i jak sam zauważyłeś może tez być trollem (a może faktycznie jest po prostu jest dupkiem i rasistą...). Trochę już na tym świecie żyje i nigdy nie spotkałem się w mojej obecności z jakimś
  • Odpowiedz
@starface: "to ja wolę na kolanach w takim razie" to wynocha z tego kraju humusiaro jak coś nie pasi,jak lubi na kolanach to niech jedzie do Berlińskich burdello-bum bum i robi na dwie zmiany razem z ukrainkami,kolejny news z dupy żeby tylko opluć Polskę,tfu
  • Odpowiedz
@starface: Beka z ciebie. Porównujesz jednostkowe (zakładając że nie wymyślone) zdarzenie do instytucjonalnego rasizmu państwowego jakim był Apartheid czy polityka rasowa hitlerowskich Niemiec. Zawsze kiedy powtarzam sobie, że nie możecie być aż tak głupi, to spotykam się z rozczarowaniem.
  • Odpowiedz
@starface: #takbylo xD

Przecież tefauen by sraczki dostał i byłby na miejscu szybciej niż patrol policji. W ogóle to już widzę jak kierowca i pasażerowie grzecznie czekali na przyjazd policji, a firma przymknęła oko na to opóźnienie... iksde
  • Odpowiedz
@starface: 2k17 każdy ma telefon z aparatem:

Brak zdjęć

Brak filmu, chociażby od przechodnia, pasażera,

Wypowiedz w typowym sensie "Polska zacofana"


Mi to śmierdzi fejkiem.
Masz JAKIKOLWIEK inny dowód oprócz tego posta?
  • Odpowiedz