Wpis z mikrobloga

Część 6 i ostatnia mojej podróży z Buenos Aires do Sao Paulo po tym jak nie wpuszczono mnie za granicę Brazylii na lotnisku.
...

Po kilku dniach spędzonych na szukaniu sposobu żeby wydostać się z miasteczka będącego granicą między Paragwajem a Brazylią (a także głównym miejscem przemytu broni i narkotyków między tymi krajami), w końcu udaje mi się znaleźć sposób aby się stamtąd wyrwać.

Tekst można znaleźć TUTAJ.

Jeśli ktoś ominął poprzednie części, linki z krótkim opisem poniżej:

Część pierwsza - Ku mojemu zdziwieniu nie zostaję wypuszczony z lotniska i szczęściem udaje mi się uniknąć aresztu dla nielegalnych imigrantów.
Część druga - Znajduję sposób aby nie zostać deportowanym i kupuję bilet do Buenos Aires.
Część trzecia - Przejeżdzam Argentynę i Paragwaj, przemykam się do Brazylii bez wizy po czym nie mogę wydostać się z przygranicznego miasteczka słynącego z przemytu i ciemnych interesów.
Część czwarta - Próbuję wyjechać z miasteczka ale wszystkie sposoby zawodzą.
Część piąta - Oswajam się z sytuacją i zaczynam doceniać emocje, które daje mi ta przygoda.

#waytoeldorado #podrozujzwykopem #podroze #brazylia #ciekawostki
Dla tych co mają insta - @1726miguel

P.S. dziś znowu łapię busa do Foz, żeby uporządkować sprawy wizowe więc pewnie wjedzie jakaś relacja na zaniedbywany dotąd fanpage ;)
  • 13
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (104)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Apollo_Vermouth @Adamek645 @KiciurA @Marcinowy @Cointreau @czajoza4 @Fazzy @Nalesnik_Zla @Nala_Alan_w @Luris @Inpact @maslon @CzerwonyPuchacz @bmbcz01 @komio @paddy @mannoroth @mackiy @sssabae @tymol14 @agaciksa @JanekKrystianek @Huevos @hello_7 @Breaux @Mawrycyj @nobrainer @DROPTABLEusers @yoor45 @Zydomasoneria @cudowny_kawal_miesa @TwarozekSernikowy @Paszczak113 @wycioranymajster @
@vendaval: dwa proste powody - lot do Buenos byl najtanszy i nigdy nie bylem w Urugwaju, nie mam pojecia jak wyglada granica z Brazylia. Jesli mozesz to napisz cos wiecej o tym przejsciu, jak to wyglada itp. To mi sie kiedys moze przydac.
@miguel1726: Wybacz mi, że zwlekałem z odpowiedzią - wiadomo, weekend.
Do rzeczy, nie chcę się sprzeczać, czy do bardziej oddalonego Buenos Aires w owym czasie bilety były najtańsze - faktem jest niezbitym, że straciłeś kupę czasu lecąc właśnie do Argentyny, a nie do daleko bliższego Montevideo, stolicy Urugwaju. Czas to pieniądz - to po pierwsze.
Po drugie - nie rozumiem, dlaczego w drodze do Brazylii zahaczyłeś o inny kraj - Paragwaj.