Wpis z mikrobloga

Spotkałem się wczoraj z dziewczyną z #tinder. Na zdjęciach ładna (chociaż foty z góry, wyjadacze mogą się domyślać o co chodzi), mega inteligentna jak na tinderowe standardy z rozmowy. Umówiliśmy się w centrum #katowice przy rondzie. Przyjechałem, zaparkowałem za Spodkiem i resztę drogi pokonałem pieszo. Czekałem przy przystankach w umówionym miejscu. No i nadchodzi ona - cała na biało ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety grubsza o jakieś 40kg niż ją sobie wyobrażałem. Chwilę zastanawiałem się jak wymiksować się z tego wieloryba xD No i ostatecznie wymyśliłem, zasugerowałem że idziemy na Mariacką (imprezowa ulica Katowic), usiądziemy sobie i pogadamy. Zeszliśmy do przejścia podziemnego, po czym powiedziałem "w sumie podjedźmy na zapiekanki do Bistra Bzik (bistro po rewolucji Magdy Gesler, w drugą stronę niż Mariacka - przyp. rothenburg-vw), słychać, że właśnie jedzie tramwaj". No i sruuuu pobiegłem po schodach do góry, wbiegłem do tramwaju i zgadnijcie co


#bekazgrubasow
  • 136
  • Odpowiedz
@rothenburg-vw: Aż się musiałem przejść się po pokoju z tego poziomu gimbazy. Masz 14 lat że nie potrafisz powiedzieć do drugiej osoby: wybacz, ale inaczej sobie ciebie wyobrażałem, miło było poznać?

  • Odpowiedz
@rothenburg-vw: Aż się musiałem przejść się po pokoju z tego poziomu gimbazy. Masz 14 lat że nie potrafisz powiedzieć do drugiej osoby: wybacz, ale inaczej sobie ciebie wyobrażałem, miło było poznać?


@Destr0: najłatwiej to by było jakby na zdjęciach nie ukrywała swojej otyłości
  • Odpowiedz
@rothenburg-vw ja #!$%@? co za przegryw. Ile ty masz lat, 16?

Naprawdę jest tak trudno powiedzieć kobiecie że sorry ale nie lubisz jak się ciebie robi w #!$%@? w taki sposób? Mówisz i spadasz, może jej będzie przykro może nie, może na drugi raz pomyśli żeby #!$%@? nie cyganic o 50 kg.

A nie ze uciekasz jak przed jakimś łysym sebkiem xD
  • Odpowiedz
@skurarr: najlepsze jest to, że po prostu chciałem do bistro podjechać, bo bliżej samochodu (5 minut), a plan ucieczki obmyślić później xD a z Mariackiej byłoby jakieś 15 minut. Ktoś u góry czuwał, bo nie spodziewałem się, że problem sam sie rozwiąże w taki karykaturalny sposób xD
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.