Wpis z mikrobloga

@ptasiek2 a czemu ma być pepsza, równie dobrze orange umożliwia Ci przez tyle lat komunikowanie się, więc w ramach podziękowania można by im płacić więcej( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Luna_Lovegood: Dlatego ponad 2 lata temu po 13 latach podziękowałem Plusowi, bo to co mi zaproponowali było dużo słabszą ofertą niż dla nowych użytkowników.
Nie warto być lojalnym wobec sieci, tym bardziej w czasach, kiedy tak łatwo przenieść numer
  • Odpowiedz
@husky83: w orange podobnie. czasem dadzą Ci darmowe dodatkowe 3 m-ce na jakąś tam usługę, a w ostateczności zmniejszą abonament o 10 zł, ale musisz obstawiać że nie przedłużysz umowy. takie granie w #!$%@?, bo jak chcę zostać to i tak zostanę, a jak chcę odejść to i tak odejdę. oferty przedstawia się PRZED a nie PO fakcie.
Może by zawołać orange experta, żeby sobie to zapisał i przedstawił przełożonemu?
  • Odpowiedz
@zolwixx: No ja właśnie przeszedłem do Orange pod postacią Nju. Płacę max 30zł za dwa numery z nielimitowanymi połączeniami + 3GB internetu, co mi wystarcza (w razie czego mam jeszcze kartę z 5GB za którą płacę... 2,50zł miesięcznie)
  • Odpowiedz
@husky83: obadam zaraz na spokojnie, bo może coś się zmieniło w ostatnich paru m-cach. ostatnie co pamiętam, to abonament ok 100 żeby mieć darmowo pod 2 numery.
  • Odpowiedz
@zolwixx: w NJU oferta za 19zł jest od bardzo dawna, do tego jakiś czas temu (ale też już dosyć dawno) można podpiąć pod to drugi numer za 9zł/mc, tak że sprawdź sobie :) Z tym że ten net jest łączny dla obydwóch numerów, tak więc zależy jak kto używa...

  • Odpowiedz