Wpis z mikrobloga

Mój różowy pracuje w pracowni dentystycznej i w związku z tym dostaje od groma gadżetów, szczoteczki, pasty, płyny do płukania itp, itd.
Dzisiaj dostała taki oto gadżet, zilopop. Coś co podobno niweluje nieprzyjemny zapach z ust po czosnku, cebuli, tytoniu, czy alkoholu. Nie mam pojęcia jak to działa, ale podobno działa.
Gdyby ktoś chciał to mogę zrobić #rozdajo Oczywiście nowego, bo ten ja przetestuję.
Także chetni plusowac.
#zeby #dentysta #gadzety

reflex1 - Mój różowy pracuje w pracowni dentystycznej i w związku z tym dostaje od gr...

źródło: comment_j43CkKO3O11MH2nZ9StbpcrNapu41pLJ.jpg

Pobierz
  • 35
@ppidd_: Polecam coś takiego:
http://www.rossmann.pl/Produkt/Prokudent-med-uchwyty-z-nicia-dentystyczna-32-szt,212293,5639

Świetna sprawa. Są jednorazowego użytku, ale, jak widać, 32 szt. za niecałe 10 zł, to nie majątek. A ile zaoszczędzi się na stomatologu, przy dobrze wyczyszczonych zębach? ;)

Sam używam od kilku lat i bardzo sobie chwalę. Do kupienia także w każdym Rossmanie.

Są tam też nieco droższe uchwyty, Jordana. Ale te są dużo mnie wygodne, niż powyższe. Choć może nieco wprawy i tak należy nabrać.
@reflex1: jako dzieciak o tym czytałem, generalnie chodzi o to żeby to był metal z tego co pamiętam powinna tak samo działać zwykła łyżeczka, a jak się je wsadzi do wody to pochłaniają zapachy, wynika to chyba z ładunku ale nie wiem dokładnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@lebrante: takich to w ogóle nie biorę pod uwagę. Pal licho, że cenowo słabo wychodzi. Ja muszę mieć coś z chwytem prostopadłym. Ja nawet palców nie zmieszczę w paszczęce, a co dopiero te ustrojstwa.