Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam problem.
Zacząłem jakiś czas temu staż z UP w urzędzie gminy. Wszystko było spoko aż pewnego dnia podczas rozmowy z nowym kolega przyszedł jego przełożony i powiedział ze mam z nim nie rozmawiać podczas pracy. Uznałem ze spoko, pogadamy kiedy indziej i olalem sprawę. Innego dnia ten przełożony przyczepił sie ze chodzę w pracy w trampkach. Nie jestem na stanowisku które ma określony dresscode, a i inni chodzą w urzędzie chodzą jak chcą, wiec olalem sprawę. Dziś dowiaduje sie od szefowej ze koleś przyszedł do niego na skargę ze chodzę po ludziach i wyzywam go etc. Mnie zatkało i mowię ze chyba mnie z kimś pomylił, ale oczywiście jak można uwierzyć nowemu skoro to mówił pracownik z wieloletnim stażem. Czy to już ten słynny mobbing i moge sie zwolnić? Jak sobie z tym poradzić? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mobbing #praca #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Zapytaj w swoim urzędzie pracy, czy mogliby jakoś sprawę wyjaśnić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapytaj w urzędzie pracy wprost. powiedz że czujesz sie pomawiany i czy w związku z tym istnieje jakaś procedura zgłaszania mobbingu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego zgłoś to do swojego opiekuna stażu. I koniecznie zapytaj gdzie masz wysłać pismo. Urzędnicy bardzo boją sie pism, na które trzeba