Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłem do Polski z Wysp Zielonego Przylądka. Niesamowite miejsce, bardzo mili ludzie, super pogoda. Ciekawe bo kwadrans na pieszo od hotelu możesz zobaczyć taką dziką Afrykę ze slumsami i biedą ale...wszyscy są uśmiechnieci, pieniadze nie sa tu ważne. Bieda to stan umysłu. Każdy mówi ''NO STRESS, CABO VERDE'' i się uśmiechają :)
Chcialbym zmontować z tego wideo- ktos by chciał zobaczyć?
W załaczniku zdjecie jak mi sie cieszy ryj po powrocie do kraju.

#podrozujzwykopem #pokazmorde
r.....a - Właśnie wróciłem do Polski z Wysp Zielonego Przylądka. Niesamowite miejsce,...

źródło: comment_9ZeoSjXC911WHPLmzDNyluacINbh6OGE.jpg

Pobierz
  • 37
@rezyserzycia:

najpierw "no stress", a potem głód, ebola, hiv i malaria i "europejczyk pomusz".
Nie bądź głupi jak oni, uśmiechem się w prawdziwym świecie większści spraw nie rozwiąże, to działa jedynie w wyobraźni.
@rezyserzycia: no to teraz pytanie, zwiedziłes wszystkie wyspy czy siedziałeś tylko na Sal?
Ja tez tam byłem 4 lata temu kiedy był jeszcze mniej popularny. Dalej norma jest wyłączanie prądu na kilka godzin bo zapotrzebowanie duże a tylko jeden wiatrak na wyspie?:)
@factoryoffaith_: nastawienie w porządku. Jak to w Afryce, najpierw jestes ich najlepszym kolega a po kilku dniach dostajesz pytanie czy nie chcesz im zostawić butów, spodenek, koszulki :)
Sklepikarze to tak pół na pół. Jedni naciągacze inni maja wbite. Ogólnie rdzenni mieszkańcy Cabo Verde nie sa czarni. Sa bardziej mulatami, za to z ładu przybywa duzo czarnych jak asfalt mieszkańców.