Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem

Nowy miesiąc, więc czas na nowe podsumowanie najlepszych wyprzedażowych okazji. Tym razem na tapet (#pdk) bierzemy ponad 100 produktów, dostępnych w asortymencie sklepów internetowych bez konieczności opuszczania Mirko. Wiem, że dziś mamy Prima Aprillis, ale nie musicie się bać klikania w linki - po prostu na obecny weekend przypada największa w Polsce akcja rabatowa i z racji tego część sklepów znacząco obniża swoje ceny. Warto więc z tego skorzystać :)

http://bit.ly/OkazjeUszatego6

Idąc za radą Mirków stworzyłem spamlistę, by informować bezpośrednio zainteresowanych o publikacji kolejnych wyprzedażowych zestawień. Jeśli więc chcielibyście otrzymywać powiadomienia o nowych okazjach, to możecie do niej dołączyć pod tym linkiem:

https://mirkolisty.pvu.pl/list/s0BTyNOTcrr76Y5e

Mam nadzieję, że dzięki mojej pracy uda się zaoszczędzić nieco waszego czasu jak i pieniędzy :)

Pozdrawiam,

Uszaty

#ubierajsiezuszatym #modameska #wyprzedaz #promocje #menswear
UszatyBloger - Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem

Nowy miesiąc, więc czas na no...

źródło: comment_0ODsOzoVSI6WqAGXPFyjuErwtsSB2i02.jpg

Pobierz
  • 17
Wołam zainteresowanych (70) z listy Wyprzedażowe okazje Uszatego
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @UszatyBloger @SmallCaracan @Dawidinho8 @bullion @ReaSSe @Makku11 @micomak @Rivo @AllOver @GSXR600 @potfurrr @PanKulturalny @majsterzpolski @Mysciak @pabloaimar22 @mgalecki @Xune @kAdi @fjord @TadeuszSynZygmunta
@UszatyBloger: Panie Uszaty, jak to jest z tymi lumpami? Niedawno byłem w jakichś losowych lumpach które miałem po drodze, ale po wejściu zobaczyłem szmaty których powstydziłbym się oddać do Caritasu. W sumie nie zdziwiłbym się gdyby te szmateksy były właśnie z kontenerów #!$%@? xD Po prostu często w necie słyszę jak to w lumpach można dostać perełki i naprawdę świetne rzeczy, jednak może to ja po prostu nie mam farta?
@niemasprawy: Tak jak już koleżanki stwierdziły to rzadko kiedy jest tak, że wejdziesz, złapiesz trzy perełki i wychodzisz. Ja mam już wyrobione oko i wystarczy mi przeczesać wieszaki, by wiedzieć, czy kryje się wśród nich coś ciekawego. To sport dla cierpliwych - oszczędzasz pieniądze, inwestując czas :)
@UszatyBloger Mam pytanie, może Ty mi coś podpowiesz. Mianowicie gdzie szukać spodni jeansy/chinosy gdy jestem wysoki i szczupły? Bo większość marek niestety robi jednakową długość albo jak dłuższe to i szersze. No i dochodzi do tego żek jak chce kupić spodnie to jest to droga przez mękę.