Wpis z mikrobloga

była wyzuta z klimatu


@SunnO: O ile gameplay przełknąłbym, to świat i klimat spieprzyli totalnie. Nie miałem pojęcia co się dzieje, skąd te nowe jednostki i generalnie co się odwala w tych kampaniach.

Jednostki też jakieś losowe, bo o ile w H1-H3 można doszukać się jakichś korelacji, to w H4 nagle z dupy jakieś balisty albo smocze golemy z krasnalami jako jednostki oraz zupełnie inny styl graficzny.
  • Odpowiedz
@SunnO: 4 wciągała właśnie przez muzykę i jak dla mnie piękną grafikę, ps uważam że 2 miała bardziej urzekającą grafikę od trójki, w 3 już nie było czuć tego klimatu i wszystko się zrobiło takie "małe"
  • Odpowiedz
@SunnO: @wykopiwniczanin: dla niedzielnych graczy może i była, ale dla kogoś kto siedzi troszkę w lore HOMM to jest logiczna kontynuacja całości.
Btw wiecie, że inferno to nie demony, ale kosmici ktorzy wyglądają jak demony? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogarnijcie dodatek do trójki Heavenly Forge, to dopiero wam namiesza w pojęciu "klimatu" tej serii
  • Odpowiedz
@wykopiwniczanin

O ile gameplay przełknąłbym


Ale przecież to naparzanie się bohaterami też było bez sensu. Po jakimś czasie miałeś niezniszczalnego cyborga, któremu nawet armia nie była potrzebna. A za umiejętność ukrywanie powinni twórcy uciąć benis. Na dużych mapach łaziłem gdzie chciałem i jak chciałem, nie musząc obawiać się żadnych wrogów, jeszcze oprócz doświadczenia za pokonanie ich dostając doświadczenie za ukrycie się przed nimi.
Bezsens.
  • Odpowiedz
@SunnO: @wykopiwniczanin: Ostatnio przeszedłem kampanię HoMM IV i muszę powiedzieć, że bardzo dobrze przy niej się bawiłem. Niestety bardzo daleko jej do legendarnej trójki, zawiera wiele minusów i niedopracowań i udziwnień, przez co jest to gra na raz.
  • Odpowiedz