Wpis z mikrobloga

@jamjamjam: wczoraj poleciałem po pracy na pocztę, bo myślałem że przyszedł w końcu mój #!$%@? ekspres do kawy który wygrałem w konkursie PGE (XD), już w myślach piłem espresso do wieczornego makaronu, a to...

  • Odpowiedz
@jamjamjam: @elevka: Jest święta zasada nieodbierania listów poleconych z uczelni. Daje to więcej czasu na manewry. Nie odbiera się, potem dzwonisz i się pytasz co ci tam wysłali, a potem myślisz nad odwołaniami, czy kombinowaniem kasy na opłacenie warunków.
  • Odpowiedz
@jamjamjam: W 2008 roku zacząłem gównostudia, rzuciłem po dwóch miesiącach, żeby grać w tibię. Tak naprawdę rzuciłem, bo mnie #!$%@?ły, ale cieszyłem się, że pogram w grę! Rok później poszedłem na nowy kierunek i to była najlepsza decyzja w życiu, głównie pod względem finansowym. Oby u ciebie było podobnie :D
  • Odpowiedz
@jamjamjam:
Z tydzień temu dostałem kartkę z poczty, że czeka na mnie przekaz pieniężny. Od prawie roku czekam na ponad sporą sumę z FGŚP więc uradowałem się, z uśmiechem na ustach wyruszyłem na pocztę i odebrałem... 6 PLN zwrotu za znaczki sądowe :D Dobrze, że poszedłem zamiast jechać autobusem bo dopłaciłbym do interesu.
  • Odpowiedz