Wpis z mikrobloga

@ACLeague: AM - @Kamileqq - ~16 okr T7 - 1h 49m

Niech ktoś z zewnątrz to oceni. W czasie wyścigu byłem mega wkurzony, bo @Kamileqq był chyba dublowany przeze mnie i mi zajechał drogę, przez co walnąłem w bandę i musiałem naprawiać zawieszenie.
Teraz na chłodno chciałbym, żeby ktoś inny ocenił - chcę wiedzieć jak to obiektywnie wyglądało ;)
  • Odpowiedz
@Golomp: Na podstawie samego gifa wydaje mi się, że Matki-ck był w poślizgu gdy się zderzyliście. Trzeba replaya z drugiego boarda i będzie wiadomo.
  • Odpowiedz
@S3Mi: Tak jak piszę - wydaje mi się, że miał mega delikatny kontakt z kierowcą z przodu i odbił w prawo, niech sędziowie to ocenią, być może RI, być może można było tego uniknąć, nie wiem, nie mnie oceniać :p
  • Odpowiedz
@Golomp: nie miałem tam kontaktu, ktoś mnie poprzedzający wykonał jakiś dziwny ruch więc depnąłem po hamulcach i uciekłem w bok. Nie wiedziałem że poszedłeś w trawę, myślałem że po prostu lekko stuknąłeś mnie w tył.
  • Odpowiedz
@ACLeague:
PRO - #115 Blazo - T5, -czas 51:55
Wyprzedzam Blazo po zewnętrznej na T5, łapie on podstera i uderza we mnie powodując mój wyjazd poza tor.

Troche bardziej kontrowersyjny incydent:
PRO - Podli - dohamowanie do T5 - czas 43:05.
Podli zostawia za mało miejsca, lub netcode assetto nie ogarnął, przy dohamowaniu do t5 dochodzi do kontaktu, mój samochód zostaje wypchnięty na trawę i wypadam na żwir tracąc dużo pozycji.
  • Odpowiedz
@Kamileqq: No właśnie na powtórce tak to trochę wygląda, ale myślałem, że będziesz jechał po zewnętrznej i zjechałem do wewnątrz, po czym Ty zrobiłeś to samo :P No i żeby nie walnąć (za) szybko odbiłem i bum :/
  • Odpowiedz
@ACLeague: PRO - patyk - czas: 1h:33min (car 13 patyk, 14 dawidchz)

Chciałbym poznać opinie na temat tego kontaktu. Czy patyk nie powinien zostawić mi trochę miejsca w zakręcie?
  • Odpowiedz
@ACLeague: w Am całe L1 T1-T3 wymaga osobnego wątku ( ͡º ͜ʖ͡º)

2h32 L1 T2-T3 @Chakumaru aka Sanji po kolizji z kimś innym opada swobodnie w poprzek toru i hamuje chyba w ostatniej chwili, tuż przed moim przejazdem obok. Widząc co się dzieje hamuję z dużym wyprzedzeniem i dostaję w tyłek od @KYCu. Ląduję na barierkach, aero poważnie uszkodzone, czekam aż wszyscy przejadą i spadam
  • Odpowiedz
@ACLeague:
PRO - Dzban - 52min T5
Zostawiłem dostatecznie dużo miejsca rywalowi, a że byłem po wewnętrznej to przysługiwało mi wzięcie takiej linii jazdy, aby kierowca po zewnętrznej miał miejsce na wyjściu z zakrętu. Niestety kierowca ściął zakręt jakby mnie tam nie było przez co zaliczyłem spina, uszkodzona aerodynamika, opony przegrzane.
  • Odpowiedz