Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania


Lubicie oglądać #telewizja ? Chcecie mieć wszystkie kanały z #cyfrowypolsat #ncplus i nie tylko?
Jeśli tak mam dla was instrukcję jak oglądać telewizję od Majfrendów. Więc trochę #itemyzchin ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Potrzebujemy:
- antenę satelitarną,
- dekoder satelitarny z obsługą CCCAM i dostępem do #internet ,
- dostęp do usługi CCCAM.

Warianty:

1) Mam już dekoder z obsługą CCCAM:
- tutaj wystarczy wykupić dostęp do CCCAM na 12 miesięcy od Majfrenda z #aliexpress
LINK - tutaj wykupujemy dostęp do CCCAM na rok bez refa
Kupujemy teoretycznie kabel 12m, ale jest to dostęp na 12 miesięcy, który otrzymamy w ciągu 24 godzin od zakupu w postaci wiadomości na Ali.
- wprowadzamy otrzymane dane do dekodera podłączonego do internetu (patrz instrukcja dekodera) i cieszymy się telewizją,
- profit,

2) Nie mam dekodera z obsługą CCCAM:
A) możemy kupić dekoder z #allegro LINK


B) możemy dekoder kupić za połowę ceny z #polska na Ali
LINK - tutaj macie dekoder DVB-S2 Freesat V7, jeden z tańszych ale dobry dekoder bez refa


- Kupujemy
- czekamy,
- po otrzymaniu podłączamy do TV, anteny, internetu i oglądamy TV,
- profit

Czy polecam jakieś inne dekodery?
Tak, są różne modele w różnych sklepach, tutaj tylko kilka propozycji:
LINK - KI PLUS K1 Plus DVB S2/T2 na #banggood za 62,45$ (ma androida więc jest to bardziej rozbudowany TV Box) bez refa
LINK - kolejny #tvbox z #android z obsługą CCCAM bez refa
LINK - Freesat V8 z wifi i dostępem za 51,84$ bez refa
LINK - Freesat V7 Combo ze wszystkim za 54,68$ bez refa

Innych nie testowałem (jeszcze) ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Co to nam tak wogóle daje ten cały #cccam ?
Dostęp do telewizji satelitarnej. Patrz załączona grafika :-)


Czy polecam?
Tak, używam już od 6 miesięcy i jestem zadowolony. Czasami jak net się przytnie to wskoczy info na chwilę, że kanał zakodowany ale ogólnie za tą cenę to mega polecam.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
SPOILER
SPOILER

Lubicie oglądać...

źródło: comment_yiwFkhlJKarUpuwMtjQXdjn7muCzpCgz.jpg

Pobierz
  • 50
Czy polecam jakieś inne dekodery?


@AnonimoweMirkoWyznania: skoro widzę tam android-tv-boxa na S905 (eh ten amlogic, wielkie bóle z nim i z openelec+kodi) - to może jest jakiś patent na uruchomienie tego z kodi, na jakimś innym hardware? Choćby i na zwykłym x86?
myślę, że przeszkodą w uruchomieniu tego na zwykłej malince i kodim jest brak wyjścia antentowego (


@SanFable: Nie zamierzam używać "zwykłej malinki" bo ona ssie pod kodi ostro, mam tv-boxa na s812, i mógłbym myśleć nad dodaniem mu jakiegoś dvb-s2 tunera? (i chodzi o WEjśice antenowe a nie wyjście)