Wpis z mikrobloga

Już późno ale muszę wam wrzucić zdjęcie. Spóźniony ale dotarł, Mustang 3.7L. Naprawdę szkoda że musimy zmienić lampy tylne z amerykańskich na europejskie, bo ta migająca czerwień wygląda obłędnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawostka w komentarzach - zobaczcie w prawym dolnym rogu zdjęcia z kierownicą ten dziwny przycisk. W następnym komentarzu umieszczę zbliżenie tego smaczku, którym muszę przyznać - jaram się jak dziecko i wywołuje mi uśmiech na twarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapewne bylibyście ciekawi ile kosztuje taki Mustang, ile kosztowała naprawa go, części oraz dostosowanie do warunków europejskich? Myślałem nad czymś takim, chociaż mniej więcej. I zastanawiałem się czy takie zwykłe auto typu Jetta? Nie wiem czy dobry pomysł? Dodam komentarz w którym można będzie dać plusa jeśli jeśli chciałbyś być zawołany do takiego podsumowania kosztów Jetty, jeśli chodzi o Mustanga to może zawołam plusujących ten wpis? Jeśli to ogarnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na pewno nie zaszkodzi obserwować naszych tagów: #blkauto #samochodyzusa czy profilu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #carboners #samochody #ford #mustang
BLKauto - Już późno ale muszę wam wrzucić zdjęcie. Spóźniony ale dotarł, Mustang 3.7L...

źródło: comment_ill2OnfpGFndNucPdEKa4oC4ek83x4Jw.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
@fromthesecondside: reflektory to przód i w większości przypadków ich się nie wymienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tyl teoretycznie też nie trzeba, coraz mniej policji czepia się czerwonych kierunkowskazów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BLKauto: dokładnie tak to działa, potwierdzam ( ͡° ͜ʖ ͡°). Rozumiem was, ale teoretycznie policja może się przywalić za wszystko w autach z USA, których już tak łatwo się nie przerobi (przednie symetryczne bez europejskiego znaczka, szyby bez homologacji, opony bez homologacji, pasy bezpieczeństwa bez homologacji, brak VINu pod maską itd), stąd niektórzy jak i tak łamią prawo, to nie przerabiają nic ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
  • 15
@drakerc: wiesz to tez przesada w drugą stronę :) ogólnie - nie wiem co komu przeszkadza czerwony kierunkowskaz, dla mnie lepszy czerwony niż żaden bo nie chce się jednemu z drugim używać :) ale przepis jest, przerabiamy, niestety, w tym przypadku naprawdę czerwień dodaje uroku.

@Ale_ojca_to_ty_szanuj: nie od dzisiaj wiadomo że na gazie lepiej idzie, stąd Go Baby Go ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz