Wpis z mikrobloga

@lucer: no wiesz prokuratura Ziobry jest totalnie niewiarygodna, bo Ziobro robi sobie co chce. Skoro wcześniej nie postawiono mu zarzutów to zakładam, że facet jest niewinny i teraz robi się z niego agenta na potrzeby doraźnych celów politycznych
  • Odpowiedz
@Lord_Vladek: Nie mam powodów by mu nie wierzyć. Na tę chwilę pewne jest, że to Macierewicz jest patologicznym kłamcą, a nie Pytel. Jak mu udowodnicie, że kłamie to przyznam wam rację. Póki co potwierdza tylko moje podejrzenia, że smoleńsk to papka dla idiotów i narzędzie polityczne
  • Odpowiedz
@Lord_Vladek: dowod z zeznan swiadka to tez dowod. Jakby byly inne to bym sie ucieszyl. Natomiast jestem w stanie wierzyc w to, ze Macierewicz nie jest wariatem i tylko gra katastrofa smolenska. Nie potrzebuje do tego potwierdzenia samego Macierewicza
  • Odpowiedz
@Internet_the_explorer: Zeznanie jednego świadka którego sam nie możne potwierdzić vs zeznanie "oskarżonego" twierdzącego inaczej, to nie dowód, tylko pomówienie. Jak myślisz, komu sąd przyzna rację? Ja rozumiem, że macie cieczkę na myśl o dopiepszaniu PiS ale są jakieś granice przyzwoitości. Zachowajcie minimum logiki i nie zniżajcie się do poziomu fanatycznego elektoratu PiS. Co prawda zdaję sobie sprawę, że godność człowieka, uczciwość, praworządność, to zjawiska nie pasujące do #neuropa
  • Odpowiedz
@Lord_Vladek: Macierewicz jest patologicznym klamca i wszystko wskazuje, ze Pytel ma racje. Macierewicz nie chve wyjasnic katastrofy a wykorzystuje ja do celow politycznych. Dlatego nie widze powodu ny odmawoac wiary temu co mowi Pytel. Teraz rozumiesz?
  • Odpowiedz
@Internet_the_explorer: Pisałem już o tym wcześniej ale już po raz kolejny widzę, że czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną. Dlatego zacytuje siebie:

Człowiek "stworzony" przez PO i zwolniony przez PiS oczernia PiS. "Nie ma powodu by mu nie wierzyć". Absolutny rekord głupoty. Zdobywasz order virtuti ignorari.
  • Odpowiedz