Wpis z mikrobloga

Mirki

Mam Kawasaki ZX6R dokładnie model ZX600F2 1996 kupiony w zeszłym roku i zastanawiam się nad założeniem strony z artykułami z prowadzonych napraw. Byłoby tam wszystko od artykułu jak ściągnąć owiewki z motocykla, gdzie są śruby itd, po proces synchronizacji gaźników, czy polerowania ramy, no wszystko co można zrobić z takim motorem, żeby wyglądał jak nowy i jeździł jak nowy.
Tylko teraz pytanie, czy ktoś byłby w ogóle chętny, żeby sobie poczytać jak się męczę z tym wszystkim?
Koszty witryny serwera nie są jakieś wielkie, ale jakąś małą reklamę z boku niewkurzająca odnośnie moto pewnie bym wrzucił, żeby przynajmniej na 0 wyjść.
Główną motywacją do stworzenia czegoś takiego jest to, że sam nie mogłem znaleźć informacji w którym miejscu są umiejscowione śruby owiewek, żeby niczego nie połamać a co dopiero dalej?
Demotywuje mnie czas, który będę musiał poświęcić na cały proces tworzenia strony.

#motoryzacja #motocykle #kawasaki #zx6r #pytanie #poradnik #webpage
PiczaBociana - Mirki

Mam Kawasaki ZX6R dokładnie model ZX600F2 1996 kupiony w zesz...

źródło: comment_ReKeqGBOeKlQ3xkdOIzuD2bRghrJ8Eao.jpg

Pobierz
  • 14
@PiczaBociana: Założyć możesz ale na 0 raczej nie wyjdziesz. Jak bardzo chcesz to po najmniejszej linii oporu, na jakiś blogger.com. Taki kontent jest dość niszowy, ludzie go szukają na forum danego modelu/marki najczęściej.
A no i jescze bardzo ważna rzecz którą chciałbym wprowadzić to możliwość tworzenia własnych artykułów ze swoich napraw, które po zaakceptowaniu przeze mnie, pojawiały się na stronie.
Może w ogóle powstałby w końcu z tego duży serwis z podziałem na producentów i modele i artykuły do nich.
@PiczaBociana: bo gdybyś miał normalne moto jak Honda czy Yamaha, to byś miał pełny manual z opisem, rysunkami, nawet cyferkami w jakiej kolejności co odkręcać i demontować.

po najmniejszej linii oporu


@3mpty: po linii najmniejszego oporu

@bigger: No właśnie szukałem jakiejś dokumentacji zdjęciowej jak zdjąć owiewki; czy ktoś robił "swapa" lampy zx9r, bo jest soczewkowa; polerowanie ramy, czym, jak; polerowanie plastików; no i jeszcze trochę, których nie pamiętam teraz
@katera: Hayes robi bardzo dobre książki, natomiast jak pamiętam swój do Kwackera z lat 90tych to był bardziej tekstowy, trzeba było znać angielski i mieć cokolwiek pojęcia o mechanice a jak zobaczyłem u tosyu do jego Hondy czyli współczesny to jest jakiś komiks, wszystko fotka po fotce, rozgarnięty 10latek by dał radę z serwisowaniem.

Gx