Wpis z mikrobloga

@ColdMary6100: Dla mnie gość jest autorytetem. W tak młodym wieku pełnić tak ważną funkcję? To przecież trzeba mieć nie lada zdolności - gruntowne wykształcenie, obycie, znajomość spraw państwa. Gdyby Misiewicz nie miał tych cech, nie zostałby nagrodzony takim stanowiskiem. Tutaj obecni wykopowicze po prostu zazdroszom Misiewiczowi posady, bo w większości są nieudacznikami życiowymi i do pięt mu nie dorastają. Ich hejt zlewa się też z tym z mainstremowych mediów, które upatrzyły
@xSQr: Ma zdaną maturę, a tym nie może się pochwalić 50% jego równieśników i 80% użytkowników tego portalu. Ponadto ma dużo doświadczenia z pracy - pracuje z Macierewiczem od 16 roku życia. W Polsce ważniejsze jest doświadczenie niż papierek z uczelni, wszystkie dyskusje na tym portalu odnośnie kształcenia wyższego do tego zmierzały.
@GanjaBoy2004: Skąd wiesz ile osoby tutaj ma maturę? Przeprowadziłeś jakieś badania, które możesz zaprezentować czy masz inne równie wiarygodne źródła? Twój uwielbiany Pan Misiewicz nie spełniłby wymagań na stanowisko asystenta a co dopiero rzecznika - czyli twarzy resortu przed mediami i społeczeństwem - więc weź przestań trollować. Misiewiczem jest przykładem tego do czego Kaczyński z Dudą potrzebowali zlikwidować konkursy na stanowiska pracy.

Może porozmawiamy o twoim wykształceniu i doświadczeniu zawodowym...
@xSQr Nie. Ale widać po poziomie niektórych wypowiedzi, np. Twojej. Warunki konkursowe spelnia Misiewicz, wiec uwazam temat za zamkniety.

A moje wykształcenie i doświadczenie? No coz, tu mnie masz.
@GanjaBoy2004: Pozwolę sobie zapytać skąd wiesz jakie mam wykształcenie i gdzie pracuję - bo swoim komentarzem obrażasz mnie i mojego pracodawcę, który wybiera ludzi wg kompetencji i doświadczenia a nie lizusostwa! Jesteś tu ledwie od miesiąca i wszystko o wszystkich wiesz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Słucham, jakie masz wykształcenie i doświadczenie w jakiejkolwiek wartościowej pracy?
@xSQr Mówiłem, widać to po twoich wypowiedziach. Ciebie i twoje pracodawcy, ale Misiewcza już można obrażać, ciekawe. A może ty też byłeś lizusem i dlatego dostałeś pracę. Natomiast, jeżeli chcesz sie wyżywać na mnie to proszę, chodze do 6 klasy szkoły podstawowej, nje pracowalem nigdzie.
Natomiast, jeżeli chcesz sie wyżywać na mnie to proszę, chodze do 6 klasy szkoły podstawowej, nje pracowalem nigdzie.


@GanjaBoy2004: Ja się na tobie nie wyżywam tylko jestem ciekaw w czym 13 latek może pouczać 34 letniego faceta naprawdę mocno doświadczonego "trudnym życiem", mającego szerokie kontakty w swojej branży i szanowanego specjalistę - proszę...
Dla mnie gość jest autorytetem.

chodze do 6 klasy szkoły podstawowej, nje pracowalem nigdzie

@GanjaBoy2004: Chciałem wystawić adekwatnego facepalma.jpg ale takiego to #!$%@? jeszcze żaden grafik nie wymyślił
@GanjaBoy2004: A nie no przepraszam zapewne w domu też zabierasz głos w ważnych decyzjach, polityka to raczej za poważny i zbyt złożony temat dla gimnazjalistów tfu sory dla podstawówki. Zainstaluj sobie MineCrafta i odinstaluj wykop